pon listopada 13 08:12 2017 w kategoriach Nowości produktowe, Aktualności firmowe

Opona Nokian Concept Tyre oznacza nową erę w rolnictwie

Nokian Heavy Tyres, Nokia, Finlandia, 12 listopada 2017 – Zmieniający się rynek rolnictwa i ciągników wymaga odważnych działań. Wizja opony koncepcyjnej od Nokian Heavy Tyres pozwoli wkroczyć w nową erę rolnictwa i pracy na traktorach. Połączenie trakcji na miękkim gruncie z wytrzymałością na drodze otworzy nowe możliwości przed właścicielami mniejszych gospodarstw.

Opona Nokian Concept Tyre oznacza nową erę w rolnictwie

Branża rolnicza stoi na skraju nowej ery. Koszty związane z prowadzeniem małych gospodarstw wciąż rosną, podczas gdy kolejne subwencję są co raz mniejsze, a nawet niepewne. W związku z tym, rolnicy stają przed potrzebą dywersyfikacji swoich możliwości operacyjnych poprzez prowadzenie prac kontraktowych na małą skalę.

Obecny trend przemieszcza się z obszaru specjalizacji w kierunku ogólności i dywersyfikacji. To sprawia, że pojawiaj się zapotrzebowanie na nowego rodzaju wyposażenie, włączając w to wytrzymałe, wielofunkcyjne opony, które pozwalają na bardziej wszechstronne oraz efektywne kosztowo zastosowanie ciągników.

Aby odpowiedzieć na to zapotrzebowanie, Nokian Heavy Tyres w trakcie targów Agritechnica zaprezentował przyszłość rolnictwa oraz prac kontraktacyjnych. Nowa opona Nokian Conept Tyre została zaprojektowana w ten sposób, aby umożliwić wszechstronne i efektywne kosztowo prace. Oferuje ona niezawodność, długą żywotność oraz wizjonerski układ bieżnika dający większą mobilność i pozwalający na transport cięższych ładunków niż do tej pory.

Zapraszamy do odkrywania Nokian Concept Tyre jak i całej, szerokiej oferty zaufanych produktów od Nokian Heavy Tyres, które zapewniają rolnikom na całym świece wykonywanie prac, niezależnie od tego, jak ciężki jest grunt, z którym musi zmierzyć się opona.

Wydarzenie: Agritechnica – największe na świecie targi maszyn i wyposażenia dla rolnictwa
Gdzie: Hanover / Niemcy, Stoisko #20B03
Kiedy: 12–18 listopada 2017

O Nokian Tyres
Firma Nokian Tyres plc została założona w 1988r., a jej korzenie sięgają roku 1898, kiedy założono Fińskie Zakłady Gumowe (Suomen Gummitehdas Oy). Firma promuje bezpieczną jazdę w trudnych warunkach. Innowacyjne opony do samochodów osobowych, ciężarówek i ciężkich maszyn są produkowane z myślą o krajach, w których panują wymagające warunki pogodowe oraz skrajnie zmienne pory roku. W 2016 roku firma osiągnęła przychody netto na poziomie 1,4 miliarda i zatrudniała ponad 4 400 pracowników. Akcje Nokian Tyres’ są notowane na fińskiej giełdzie papierów wartościowych.

Nokian Heavy Tyres Ltd.

Kontakt dla mediów:

Jiri Kozich, Product Manager TRI & Agricultural Tyres Puh. +420 773 673 348, [email protected]

Toni Silfverberg, Head of Sales & Marketing Puh. +358 10 401 7854, [email protected]

Więcej materiałów oraz zdjęcia: http://www.nokiantyres.com/nhtconcepttyre_materials

Facebookwww.facebook.com/nokianheavytyres  
Twitterhttps://twitter.com/nokianheavy
YouTubewww.youtube.com/user/NokianTyresCom 
LinkedInwww.linkedin.com/company/nokian-tyres
Instagram: www.instagram.com/nokianheavytyres

Strona Nokian Heavy Tyres www.nokiantyres.com/heavy