Innowacje w dziedzinie opon

Innowacje w dziedzinie opon

Idee, praca rąk i najwyższe technologie

Bezpieczeństwo naszych opon jest owocem szeroko pojętego zrozumienia warunków Skandynawii w połączeniu z innowacją. Dzięki nim powstał szereg rozwiązań, które wykorzystywane są nieustannie do poprawy bezpieczeństwa, trwałości oraz przyjazności opon dla środowiska. Wyniki naszej pracy poddawane są testom w warunkach, jakim tylko najlepszy i najmocniejszy jest w stanie sprostać. Cała nasza praca nad rozwojem produktów skupia się wokół ciebie i wszystkich kierowców, których bezpieczeństwo i komfort codziennej jazdy są dla nas najważniejsze. Dlatego też nasza praca nad udoskonalaniem produktów trwa nieprzerwanie.

Znajdź opony najodpowiedniejsze dla Ciebie

Badania oraz rozwój

Badania oraz rozwój

Głównym zadaniem działu Badań i Rozwoju jest wspieranie statusu firmy jako producenta najlepszych na świecie opon zimowych oraz opon leśnych. Kluczowa misja działu Badań i Rozwoju pozostaje niezmieniona od 80 lat: tworzyć opony dla konsumentów, którzy zmagają się z warunkami panującymi na Północy i którzy od swoich opon oczekują bezwzględnego bezpieczeństwa i wytrzymałości w każdych okolicznościach.

Testowanie

Testowanie

W przybliżeniu 50% kosztów związanych z rozwojem produktu pochłania testowanie. Dokładnych i rzetelnych wyników badań nie można uzyskać w warunkach laboratoryjnych i za pomocą zautomatyzowanych testów.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest wynikiem sięgania przez nas po najwyższe technologie, osiągnięcia nauki, doświadczenia oraz testowanie. Dla Ciebie i Twoich Bliskich.

Fakty o oponach

Fakty o oponach

Dobrej jakości opona to najważniejszy element bezpieczeństwa w samochodzie. Jest to nowoczesny produkt powstały w wyniku starannych badań i testów, który wymaga konserwacji.

Test na sukces opon Nokian Tyres

Test na sukces opon Nokian Tyres

Szeroka gama produktowa którą oferujemy jest przeznaczona dla róznych krajów oraz warunków atmosferycznych. Od wielu już lat osiągamy sukcesy w testach przeprowadzanych przez czasopismach motoryzacyjnych na całym świecie, dlatego możesz polegać na naszych oponach w każdych warunkach pogodowych. Tutaj znajdziesz porównanie wyników testów dla opon letnich oraz zimowych w których braliśmy udział.

Nasze światowe osiągnięcia

Nasze światowe osiągnięcia

Podstawowym zadaniem jest przeprowadzenie testów w warunkach ekstremalnych, a to wymaga unikalnych umiejętności. Musimy próbować nowych rzeczy i testować nasze możliwości. Tylko w ten sposób będziemy w stanie tworzyć bezpieczniejsze i wytrzymalsze opony w przyszłości.