Opony całoroczne do samochodów osobowych

Znajdź opony najodpowiedniejsze dla Ciebie

NOKIAN TYRES SEASONPROOF 1

wkrótce samochodyelektryczne

Nokian Tyres Seasonproof 1 to opony całoroczne klasy premium do samochodów osobowych, SUV i crossover.

Nokian Tyres Seasonproof 1 to opony całoroczne klasy premium zapewniające wygodę i bezpieczeństwo przez cały rok.

Więcej informacji

Nokian Tyres
Seasonproof

samochodyelektryczne ograniczonadostępność

Optymalne rozwiązanie dla kierowców, którzy chcą wreszcie pożegnać się z regularną zmianą opon - nowe Nokian Tyres Seasonproof to bezpieczeństwo i wygoda przez 365 dni w roku. Nokian Tyres Seasonproof to wytrzymałe i bezpieczne opony całoroczne na śnieg i ...

Więcej informacji

Czym charakteryzują się opony całoroczne?

Opona całoroczna to rodzaj opony samochodowej, której twórcy starają się połączyć najlepsze cechy opony letniej i opony zimowej w jednym produkcie. Dzięki temu taka opona nie musi być co pół roku zmieniana i jak wskazuje jej nazwa, może służyć przez cały roku.

Stworzenie takiej opony nie jest zadaniem łatwym i nie każdy producent jest w stanie z tym zadaniem sobie poradzić. Dlatego jeszcze ważniejsze, niż w przypadku innych rodzajów opon, jest to, aby wybierać produkty sprawdzonych producentów.

Opona całoroczna musi być po pierwsze wykonana z takiej mieszanki gumy, która w zimie zachowa odpowiednią miękkość, tak jak opony zimowe, a jednocześnie latem nie zmięknie na tyle, żeby się nadmiernie zużywać.

Po drugie bieżnik opony musi być zaprojektowany na tyle sprytnie, że będzie w stanie zapewniać idealną przyczepność na suchym i ciepłym asfalcie, ale jednocześnie mieć odpowiednie rowki, które będą odprowadzały wodę i błoto pośniegowe.

95 % użytkowników poleca nasze produkty

Racjonalni klienci wymagają dużo od zakupionych produktów. Wrażenia z osobistego użytkowania produktu tworzą silne poczucie, czy zakup był dobry.

Oceń swoje opony!

Napisz swoją własną ocenę Sprawdź recenzje oceny produktow

Liczba opinii o produktach
18117
4.5
Nokian Hakkapeliitta R2