Menu

PRZYCZEPNOŚĆ JAK NIGDY DOTĄD. WŁAŚCIWOŚCI GODNE ZWYCIĘZCÓW TESTÓW.

DZIĘKI LICZNYM INNOWACJOM OPONY ZIMOWE NOKIAN TYRES STAŁY SIĘ LEGENDĄ.

Dzięki licznym innowacjom, ponad setce patentów przyznanych oponom zimowym oraz wysokim miejscom w rankingach w magazynach motoryzacyjnych w kolejnych latach, opony Nokian Hakkapeliitta oraz inne opony zimowe Nokian stały się legendą.

Nokian Hakkapeliitta R3

Nowe opony zimowe bez kolców Nokian Hakkapeliitta R3 stanowią idealne połączenie komfortu i bezpieczeństwa. Dopasowują się do każdych warunków atmosferycznych, zapewniają bezkompromisową przyczepność, kontrolę, precyzję i radość z jazdy. Nokian Hakkapeliitta R3 to doskonały wybór dla kierowców ceniących wygodę i bezpieczeństwo oraz dbających o środowisko.
Więcej informacji

Nokian Hakkapeliitta R3

Nokian WR A4

Nowy model Nokian WR A4 to dokładnie to, czego potrzebują w zimie właściciele aut sportowych. Idealnie łączą najlepszą możliwą sterowność i przyczepność ze zrównoważoną, stabilną jazdą w zmiennych zimowych warunkach.
Więcej informacji

Nokian WR A4

Nokian WR D4

Opona Nokian WR D4 to mistrz przyczepności - jej wyjątkowe, innowacyjne właściwości gwarantują bezpieczną i zrównoważoną jazdę zarówno na mokrych, jak i zaśnieżonych drogach.
Więcej informacji

Nokian WR D4

Nokian WR D3

Opona Nokian WR D3 zapewnia najlepszą przyczepność i doskonałą sterowność w zmiennych zimowych warunkach Europy Środkowej.
Więcej informacji

Nokian WR D3

Nokian Hakkapeliitta R2

Supernowoczesne opony zimowe z Północy, dla kierowców, którzy chcą poczuć pełen komfort jazdy, oszczędzać paliwo i mieć wszystkie technologie bezpieczeństwa dostępne w zimowych oponach bez kolców.
Więcej informacji

Nokian Hakkapeliitta R2