OPONY ZIMOWE DO SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Dzięki licznym innowacjom, ponad setce patentów przyznanych oponom zimowym oraz wysokim miejscom w rankingach w magazynach motoryzacyjnych w kolejnych latach, opony Nokian Hakkapeliitta oraz inne opony zimowe stały się legendą.

Znajdź opony najodpowiedniejsze dla Ciebie

Nokian Tyres
Snowproof 1

samochodyelektryczne nowy dodatkowagwarancjanokiantyres pełniazadowolenia

Nokian Tyres Snowproof 1 to bezpieczne i niezawodne opony zimowe klasy premium przeznaczone do samochodów osobowych. Gwarantują pewne i przewidywalne prowadzenie na śniegu, błocie pośniegowym oraz stabilność na mokrej nawierzchni.

Więcej informacji

Nokian Tyres
Snowproof 2

nowy samochodyelektryczne dodatkowagwarancjanokiantyres pełniazadowolenia

Nokian Tyres Snowproof 2 to bezpieczne i niezawodne opony zimowe klasy premium do samochodów osobowych, gwarantujące pewne oraz bezpieczne prowadzenie w każdych warunkach zimą, na śniegu, błocie pośniegowym oraz na wodzie.

Więcej informacji

Nokian Tyres
Snowproof P

samochodyelektryczne ograniczonadostępność pełniazadowolenia dodatkowagwarancjanokiantyres

Nokian Tyres Snowproof P to nowoczesne opony o sportowym charakterze, łączące sterowność i przyczepność w warunkach zimowych dzięki znakomitej trakcji, krótszej drodze hamowania i lepszej stabilności w zakrętach.

Więcej informacji

Czym charakteryzują się opony zimowe?

Opona zimowa to rodzaj opony pneumatycznej zbudowanej z miękkiej gumy i wyposażonej w kierunkowy bieżnik z gęsto upakowanymi lamelami i szerokimi rowkami do odprowadzania wody i błota pośniegowego. Taka opona zapewnia maksymalną przyczepność na śniegu i lodzie i jest zaprojektowana tak, aby przy niskich temperaturach.

95 % użytkowników poleca nasze produkty

Racjonalni klienci wymagają dużo od zakupionych produktów. Wrażenia z osobistego użytkowania produktu tworzą silne poczucie, czy zakup był dobry.

Oceń swoje opony!

Napisz swoją własną ocenę Sprawdź recenzje oceny produktow

Liczba opinii o produktach
18363
4.5
Nokian Hakkapeliitta R2