Testujac opony na całym świecie

Lato to zupełnie inny rodzaj pogody, wyższe temperatury i nasłonecznienie które wprowadzają umysły kierujacych w zupełnie inny stan świadomości. Jako Nokian Tyres doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, a przeszło 80 – letnie doświadczenie w branży, ciągłe poszukiwanie nowych rozwiazań oraz nieustające testy sprawiają że nasze produkty dbają o twoje bezpieczeństwo.

"Wiedza wynikająca z doswiadczenia oraz niewiarygodna ilość nowinek technologicznych stanowią siłę opon letnich Nokian Tyres."
Juha Pirhonen, Manager ds. Rozwoju Produktu w, Nokian Tyres plc


Jako najdalej na pólnoc wysunięty producent opon na świecie, produkujemy opony zgodnie z wymaganiami regionów w których będa one użytkowane. Dlatego też testujemy nasze opony na całym swiecie.

Poza testami przeprowadzanymi na międzynarodowych torach testowych, używamy także naszego własnego toru w Nokii który to jest bardzo nowoczesnym oraz bardzo uniwersalnym tego typu obiektem usytuowanym nieopodal naszej fabryki oraz działu odpowiedzialnego za wdrożenia nowych produktów oraz rozwiązań.

Innowacyjne oraz skuteczne testy, rozwój produktów, testy oraz bliska współpraca z wiodącymi producentami samochodów sprawiają że nasze produkty oferują ci to co mają najlepsze w sobie – bezpieczeństwo oraz pewność prowadzenia.