śro kwietnia 13 01:57 2016 w kategoriach Nowości produktowe, Aktualności firmowe

Opony letnie Nokian Line SUV oferują zaawansowane bezpieczeństwo i wytrzymałość

Opony letnie Nokian Line SUV oraz Nokian zLine SUV zapewniają wysokie bezpieczeństwo i wyjątkową wytrzymałość dzięki technologii Nokian Aramid Sidewall. Nowa opona letnia Nokian iLine dla małych i średniej wielkości samochodów ma bardzo dobre parametry jezdne i jest bezpieczna podczas każdej pogody latem. Program Nokian Tyres Aramid obejmuje uszkodzenia ścianki bocznej opony.

Nowe opony letnie Nokian iLine gwarantują doskonałą jazdę i oszczędność paliwa na najwyższym poziomie. Komfort jazdy jest stabilny i sprawdzony nawet w ekstremalnych warunkach. Jedyne w swoim rodzaju rowki Venturiego chronią przed aquaplaningiem, a olejek sosnowy w mieszance gumy znacząco zwiększa wytrzymałość opony.

Nowe opony Nokian iLine od najbardziej wysuniętego na północ producenta opon na świecie poszerzają gamę opon letnich Nokian Tyres przeznaczonych do zróżnicowanej pogody letniej w Polsce. Zakres rozmiarów (od 13" do 16") jest idealny dla kierowców, którzy chcą doświadczyć bezpieczeństwa podczas jazdy zarówno na mokrym asfalcie, jak i na spalonych słońcem drogach. Opony występujące w indeksach prędkości T (190 km/h) bądź H (210 km/h) są już dostępne w sprzedaży.

Bezpieczeństwo oraz najwyższa jakość

„Nowoczesna gama opon letnich od firmy Nokian Tyres oferuje najwyższą jakość z zaawansowanymi innowacjami do samochodów osobowych i SUV-ów. Ilość dostępnych rozmiarów opon do samochodów typu SUV zwiększyła się ponad dwukrotnie w ostatnich latach” – mówi Hannu Liitsola, dyrektor zarządzający dla Europy Środkowej.

„Nowy program ochrony Nokian Tyres Aramid obejmuje uszkodzenia ścianek bocznych opon, a program Nokian Satisfaction umożliwia kierowcom darmową wymianę nowych opon na inne, jeśli nie są zadowoleni..”

Opony letnie Nokian Tyres zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i oszczędności paliwa. Opony Nokian Line dla małych i kompaktowych samochodów (rozmiar 185/65 R15 H) znalazły się pośród zwycięzców w teście opon letnich niemieckiego automobilklubu ADAC w 2016 roku. Opony Nokian Line otrzymały rating "dobre", a według klubu ADAC są bardzo dobrze zrównoważone, szczególnie dobre na suchych nawierzchniach i dobre na mokrych. Zużycie paliwa jest również dość niskie.

Nowe opony letnie Nokian Line SUV — maksymalna wytrzymałość, komfortowa jazda i doskonałe osiągi

Technologia Nokian Aramid Sidewall zapewnia nowym oponom letnim Nokian Tyres SUV maksymalną wytrzymałość, zaawansowane bezpieczeństwo i trwałość. Włókna aramidowe wykorzystywane przez Nokian Tyres w ściance bocznej usztywniają i wzmacniają oponę oraz zwiększają jej odporność na uszkodzenia i przecięcia, tym samym zapobiegając przebiciu opony. Włókna te wykorzystuje się również w lotnictwie i przemyśle zbrojeniowym.

Opony Nokian Line SUV do wszechstronnego użytku w SUV-ach zapewniają dynamiczne i przyjemne wrażenia z jazdy oraz doskonałą przyczepność na mokrej nawierzchni dla małych i średnich SUV-ów. Wciąż uzyskują doskonałe osiągi, jednocześnie będąc bardzo wytrzymałymi. Ponadto zużycie paliwa jest niskie.

Sportowe opony letnie Nokian zLine SUV gwarantują precyzyjną jazdę, wysoką przyjemność z jazdy, maksymalną wytrzymałość oraz bezpieczeństwo w ekstremalnych warunkach. Ścianki boczne zostały wzmocnione technologią Aramid Sidewall, która zapewnia niezbędną trwałość w największych SUV-ach. Jest również bezpieczna na zalanych deszczem drogach ze względu na dobrą przyczepność na mokrej nawierzchni.

Program Nokian Tyres Aramid obejmuje uszkodzenia mechaniczne, a program Nokian Satisfaction to czysta satysfakcja

Opony Nokian Tyres cechują się trwałością i zapewniają ochronę w niespodziewanych sytuacjach. Program ochrony Nokian Tyres Aramid obejmuje uszkodzenia powstałe na boku opony spowodowane zwykłym zużyciem. Od każdego dealera Nokian Tyres uczestniczącego w programie klienci otrzymają nową oponę za darmo.

Nokian Tyres gwarantuje również satysfakcję. Jeśli z jakiegokolwiek powodu kupujący nie jest zadowolony z nowych opon Nokian Tyres, może je wymienić na inny zestaw opon u swojego sprzedawcy w ciągu 14 dni. Montaż i wyważanie są dostępne za darmo. Listę sprzedawców biorących udział w programach Nokian Tyres Aramid oraz Nokian Tyres Satisfaction można znaleźć na stronie firmy.

Więcej: http://www.nokiantyres.pl/nasza-obietnica-twoje-zadowolenie/

Pobranie zdjęć opon letnich Nokian iLine
www.nokiantyres.com/NokianiLine

Pobranie zdjęć opon letnich Nokian Line SUV:
www.nokiantyres.com/linesuv

Pobranie zdjęć opon letnich Nokian zLine SUV:
www.nokiantyres.com/zlinesuv

Filmy

Opony letnie Nokian Tyres — testowanie w warunkach ekstremalnych
https://youtu.be/6kT0wLEOxY4

Nowa opona Nokian iLine — komfort i oszczędność najwyższej klasy 
https://youtu.be/IaeyhiGm2c8

Nokian Line SUV — wytrzymałość i najwyższe osiągi na mokrej nawierzchni http://youtu.be/kOD9prmIPEQ

Nokian zLine SUV — efektowność, wytrzymałość i najwyższe osiągi podczas jazdy http://youtu.be/sYHyUmczeS4

Wyjątkowa trwałość — technologia Nokian Aramid Sidewall
http://youtu.be/N5LvBke-UqY

Nowa opona Nokian eLine 2 — większe bezpieczeństwo i bardziej ekologiczna przyszłość już dziś 
https://youtu.be/XjhSC9RI2VU

Więcej informacji

Opona letnia Nokian iLine — większy komfort i oszczędność z doskonałymi wrażeniami z jazdy http://www.nokiantyres.pl/o-firmie/informacje/nowa-opona-nokian-iline-komfort-i-ekonomia-na-letnich-drogach-w-polsce/

Opona letnia Nokian eLine 2 klasy AA — zaawansowane bezpieczeństwo i bardziej ekologiczna podróż
http://www.nokiantyres.pl/o-firmie/informacje/nokian-eline-2-bezpieczenstwo-i-ekologia/

Opona Nokian Line zwyciężyła w teście opon letnich automobilklubu ADAC w 2015 roku http://www.nokiantyres.pl/o-firmie/informacje/nokian-line-zwyciezca-testu-opon-letnich-adac-2015/

Opony letnie Nokian Tyres
http://www.nokiantyres.pl/opony/samochody-osobowe/opona-letnia/

Technologia Nokian Aramid Sidewall firmy Nokian Tyres
http://www.nokiantyres.pl/innowacyjnosc/technologia-aramidowej-sciany-bocznej-nokian/

Nokian Tyres — najdalej wysunięty na północ producent opon oraz wynalazca opony zimowej http://www.nokiantyres.pl/o-firmie/o-nas/historia/

Więcej informacji:

www.twitter.com/NokianTyresCom 
www.youtube.com/NokianTyresCom 
www.facebook.com/nokiantyres 
www.linkedin.com/company/nokian-tyres-plc

Blog ekspercki:
http://nordictyreblog.com/

Nokian Tyres Europe
Nokian Tyres s.r.o
V Parku 2336/22
148 00 Praha 4
Republika Czeska

Hannu Liitsola, dyrektor zarządzający dla rynku Europy Środkowej, tel.: +420 605 236 440 Adres e-mail [email protected]

Sven Dittmann, mgr inż., menedżer działu technicznej obsługi dla rynku Europy Środkowej, tel.: +49 160 908 944 04 Adres e-mail [email protected]

Lukáš Líbal, menedżer ds. marketingu, tel.: +420 222 507 759 Adres e-mail [email protected]

Siedziba Nokian Tyres w Finlandii
Nokian Tyres plc
Pirkkalaistie 7
P.O.Box 20
37101 Nokia
Finlandia

Olli Seppälä, menedżer ds. rozwoju produktu, tel. +358 10 401 7549 Adres e-mail [email protected]

Petri J. Niemi, menedżer ds. zarządzania produktem, tel.: +358 10 401 7646 Adres e-mail [email protected]

Matti Morri, menedżer działu obsługi technicznej klienta, tel.: +358 10 401 7621 Adres e-mail [email protected]

Jarno Ahvenlammi, menedżer ds. rozwoju produktu, tel.: +358 10 401 7741 Adres e-mail [email protected]

Juha Pirhonen, menedżer ds. rozwoju produktu, tel.: +358 10 401 7708 Adres e-mail [email protected]

Stéphane Clepkens, menedżer ds. produktu dla rynku Europy Środkowej, tel.: +358 50 462 7536 Adres e-mail [email protected]


Attachments

Opony letnie Nokian Line SUV oferują zaawansowane bezpieczeństwo i wytrzymałość (.pdf)
Opony letnie Nokian Line SUV oferują zaawansowane bezpieczeństwo i wytrzymałość (.docx)