DBAMY O WASZE
BEZPIECZEŃSTWO
JUŻ OD ROKU 1898

 

DLACZEGO WARTO KUPIĆ NOWE ZIMOWE LUB CAŁOROCZNE OPONY NOKIAN TYRES?

  • Bezpłatna dwuletnia dodatkowa gwarancja na wybrane produkty w przypadku ich uszkodzenia.

  • Opony premium od wynalazcy opon zimowych.

  • Opony opracowane i przetestowane przez profesjonalistów.

 

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNIE OPONY ZIMOWE LUB CAŁOROCZNE?

  • Wybór odpowiednich opon do pojazdu może wcale nie być trudny. Przejrzyj naszą sekcję pytań i odpowiedzi, aby uzyskać więcej informacji na temat właściwości, technologii i bezpieczeństwa.

  • Obecnie pracujemy nad specjalnym przewodnikiem, który pomoże Ci zdecydować, jakie opony kupić do swojego pojazdu, jednocześnie pogłębiając wiedzę na temat opon – jak działają, jak ich wygląd i konstrukcja wpływają na właściwości opon, zachowanie pojazdu, Twoje bezpieczeństwo i ogólne osiągi doświadczenie. Bądź zawsze na bieżąco!

     

NOKIAN TYRES W SKRÓCIE

120 LAT INNOWACJI

Korzenie firmy, która jest najdalej na północ wysuniętym producentem opon, sięgają ponad stu lat wstecz. Dziś korzystamy z wielu dziesięcioleci doświadczeń wdrażając kolejne innowacje, które zapewnią bezpieczeństwo i spokój ducha milionom użytkowników dróg. Nasza historia jest długa, ale jeszcze więcej przed nami.

NA CAŁYM ŚWIECIE

Znajdź szybko i łatwo najbliższego sprzedawcę naszych opon letnich, całorocznych lub zimowych. Zapewnij sobie bezproblemowy dostęp do sklepu on-line lub znajdź najszybszą drogę do sprzedawcy.

DODATKOWA GWARANCJA

Dodatkowa gwarancja to bezpłatny bonus dla klientów, który pozwoli kontynuować podróż pomimo nagłych wypadków. W ramach programu dwuletniej Dodatkowej gwarancji klient otrzyma bezpłatnie nową, odpowiadającą uszkodzonej, oponę.

TECHNOLOGIA ARAMID

Technologia aramidowej ściany bocznej opracowana przez Nokian Tyres zapewnia niespotykany dotąd poziom wytrzymałości i ochrony podczas jazdy w wymagających warunkach.

NASZA PORTFOLIO OPON

WYSOKIE WYNIKI UZYSKIWANE W TESTACH CZASOPISM W CIĄGU ROKU SPRAWIŁY,
ŻE NASZE OPONY ZIMOWE STAŁY SIĘ LEGENDARNE

SAMOCHODY OSOBOWE

Opony zimowe premium do Twojego samochodu. Wybierz najlepsze korzystając z naszej wyszukiwarki opon.

Dowiedz się więcej

SUVY

Osiągi i bezpieczeństwo SUV-ów. Wykorzystaj pełny potencjał swojego SUV-a także zimą!

Dowiedz się więcej

SAMOCHODY DOSTAWCZE I UŻYTKOWE

W przypadku każdej opony zimowej Nokian Tyres – w tym opon do samochodów dostawczych i lekkich samochodów ciężarowych – można zobaczyć i odczuć wieloletnie doświadczenie w trudnych warunkach skandynawskich.

Dowiedz się więcej