195/65R15 Opony zimowe

Twój rozmiar opon jest 195-65-15

Opony zimowe dla samochodów osobowych

Nokian Tyres
Snowproof 1

samochodyelektryczne nowy dodatkowagwarancjanokiantyres pełniazadowolenia

Nokian Tyres Snowproof 1 to bezpieczne i niezawodne opony zimowe klasy premium przeznaczone do samochodów osobowych. Gwarantują pewne i przewidywalne prowadzenie na śniegu, błocie pośniegowym oraz stabilność na mokrej nawierzchni.

Więcej informacji

Nokian Tyres
Snowproof 2

nowy samochodyelektryczne dodatkowagwarancjanokiantyres pełniazadowolenia

Nokian Tyres Snowproof 2 to bezpieczne i niezawodne opony zimowe klasy premium do samochodów osobowych, gwarantujące pewne oraz bezpieczne prowadzenie w każdych warunkach zimą, na śniegu, błocie pośniegowym oraz na wodzie.

Więcej informacji

CO OZNACZA 195/65 R 15?

Znakowanie Wyjaśnienie
195 Szerokość opony w milimetrach. Szerokość opony odgrywa istotną rolę pod względem stabilności, prowadzenia i ogólnych osiągów.
65 Współczynnik wysokości opony (stosunek wysokości do szerokości) to procentowy stosunek wysokości opony do jej szerokości. Wpływa on na komfort jazdy i ogólne prowadzenie.
R R odnosi się do konstrukcji opony i oznacza, że opona ma konstrukcję radialną, dzięki czemu jest stabilna i precyzyjna. Prawie wszystkie opony do samochodów osobowych dostępne na rynku to opony radialne.
15 Średnica felgi w calach. Przestrzegając zaleceń producenta samochodu dotyczących rozmiaru felg, można zapewnić harmonijną współpracę opon, felg oraz układu hamulcowego.

95 % użytkowników poleca nasze produkty

Racjonalni klienci wymagają dużo od zakupionych produktów. Wrażenia z osobistego użytkowania produktu tworzą silne poczucie, czy zakup był dobry.

Oceń swoje opony!

Napisz swoją własną ocenę Sprawdź recenzje oceny produktow

Liczba opinii o produktach
18806
4.5
Nokian zLine