NOKIAN TYRES SNOWPROOF - SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO NA ZIMOWYCH DROGACH

Zimą dobrze znane drogi mogą nagle zmienić się w tor przeszkód - pokryty śniegiem, śliski, budzący respekt. Aby móc cieszyć się zimową jazdą, należy się dobrze przygotować. Wynaleźliśmy zimowe opony po to, by podróżowanie od jesieni do wiosny było bezpieczne i przewidywalne. Zima potrafi zaskoczyć, a Nokian Tyres Snowproof są od tego, by dać Ci spokój i bezpieczeństwo na drodze.

OBEJRZYJ VIDEO

BEZPIECZEŃSTWO DLA EUROPEJSKICH KIEROWCÓW

Zmienna aura w okresie zimowym to rzecz normalna, a ostatnio warunki pogodowe stają się coraz bardziej nieprzewidywalne. Jako eksperci od zimowych warunków doskonale sobie radzimy z siłami natury.

Nasz nowy flagowy model opon zimowych to wyjątkowe połączenie doświadczeń z dalekiej północy i znajomości warunków alpejskich. Nowe opony świetnie dostosowują się do nieprzewidywalnej pogody i umożliwiają bezpieczną jazdę po mokrej, pokrytej śniegiem i błotem nawierzchni. Od lat badamy limity przyczepności, by nasze opony gwarantowały bezpieczeństwo i poczucie pełnej kontroli.

NAGŁA ŚNIEŻYCA, ALBO BŁOTO POŚNIEGOWE? ŻADEN PROBLEM.

Opona to zdecydowanie coś więcej niż tylko wybór przypadkowego produktu. Są ważnym elementem każdej podróży, który dba o bezpieczne dotarcie do celu. Sercem Nokian Tyres Snowproof jest koncepcja Alpine Sense Grip, dzięki której opony potrafią dostosować się do szerokiego zakresu warunków drogowych – od mokrych i pokrytych błotem miejskich ulic, po zaśnieżone autostrady i górskie drogi – zapewniając bezpieczną i przewidywalną jazdę.

NIEZAWODNOŚĆ W ZMIENNYCH WARUNKACH

Na oponach musisz polegać bez znaczenia jaką pogodę zastaniesz. Nokian Tyres Snowproof powstały z myślą o zmiennych zimowych warunkach. Specjalna mieszanka Alpine Grip gwarantuje przyczepność w dużym zakresie temperatur – od lekkiej mżawki, po mróz i śnieżycę. Nowe Nokian Tyres Snowproof zapewniają przyczepność na mokrej jezdni oraz niskie opory toczenia, które zmniejszają zużycie paliwa.

DOJEDŹ DO DOMU BEZPIECZNIE

W drodze do pracy i do domu nikomu nie zależy na adrenalinie. Ale zmiana pasa na jezdni pokrytej błotem pośniegowym może nagle podnieść jej poziom we krwi. Nokian Tyres Snowproof mają specjalny kształt rowków, dzięki którym opona jest odporna na poślizg na błocie i pozwala panować nad pojazdem na śniegu.

BĄDŹ PRZYGOTOWANY I CIESZ SIĘ JAZDĄ

Długie i ostre zimy na dalekiej północy wymuszają odpowiednie planowanie. Filozofia naszych produktów sprowadza się do tego, że właściwe przygotowanie się do podróży pozwala cieszyć się jazdą w każdej pogodzie. Nokian Tyres Snowproof kumulują w sobie całą naszą wiedzę na temat zimowych warunków i są jak pas bezpieczeństwa, którego zapięcie jest czymś oczywistym i daje natychmiastowe poczucie bezpieczeństwa.

Poznaj nowe Nokian Tyres Snowproof. Opony dla Ciebie.

ZRÓWNOWAŻONA PODRÓŻ