NOKIAN TYRES SNOWPROOF - GOTOWE NA KAŻDE WARUNKI ZIMĄ


Idealna zimowa jazda jest przewidywalna i bezpieczna we wszystkie zimowe dni, przez śnieg, błoto pośniegowe i deszcz. Wiemy o tym, ponieważ wszystkie te warunki panują na północy skąd pochodzimy i gdzie mieszkamy. Gama opon Nokian Tyres Snowproof reprezentuje skandynawską jakość premium i najnowocześniejszą wiedzę, z której znana jest firma Nokian Tyres. Zaprojektowane przez ludzi żyjących w najbardziej wymagających warunkach zimowych na Świecie, są naprawdę gotowe na każde wyzwanie zimą.

OBEJRZYJ VIDEO

BEZPIECZEŃSTWO DLA EUROPEJSKICH KIEROWCÓW

Zmienna aura w okresie zimowym to rzecz normalna, a ostatnio warunki pogodowe stają się coraz bardziej nieprzewidywalne. Jako eksperci od zimowych warunków doskonale sobie radzimy z siłami natury. Nowe produkty z serii Nokian Tyres Snowproof to wyjątkowe połączenie doświadczeń z dalekiej północy i znajomości warunków alpejskich.

Nokian Tyres Snowproof świetnie dostosowują się do nieprzewidywalnej pogody i umożliwiają bezpieczną jazdę po mokrej, pokrytej śniegiem i błotem nawierzchni. Od lat badamy limity przyczepności, by nasze opony gwarantowały bezpieczeństwo i poczucie pełnej kontroli.

NAGŁA ŚNIEŻYCA, ALBO BŁOTO POŚNIEGOWE? ŻADEN PROBLEM.

Opona to zdecydowanie coś więcej niż tylko wybór przypadkowego produktu. Są ważnym elementem każdej podróży, który dba o bezpieczne dotarcie do celu. Sercem opon serii Nokian Tyres Snowproof jest technologia Alpine Sense Grip, dzięki której opony potrafią dostosować się do niemal każdych warunków drogowych – od mokrych i pokrytych błotem miejskich ulic, po zaśnieżone autostrady i górskie drogi – zapewniając bezpieczną i przewidywalną jazdę.

NIEZAWODNOŚĆ W ZMIENNYCH WARUNKACH

Na oponach musisz polegać bez znaczenia jaką pogodę zastaniesz. Nokian Tyres Snowproof powstały z myślą o zmiennych zimowych warunkach. Specjalna mieszanka Alpine Grip gwarantuje przyczepność w dużym zakresie temperatur – od lekkiej mżawki, po mróz i śnieżycę. Nokian Tyres Snowproof zapewniają przyczepność na mokrej jezdni oraz niskie opory toczenia, które zmniejszają zużycie paliwa.

DOJEDŹ DO DOMU BEZPIECZNIE

W drodze do pracy i do domu nikomu nie zależy na adrenalinie. Ale zmiana pasa na jezdni pokrytej błotem pośniegowym może stanowić wyzwanie. Opony z rodziny Nokian Tyres Snowproof mają specjalny kształt rowków, dzięki którym są odporne na poślizg na błocie pośniegowym i pozwalają panować nad pojazdem nawet w głębokim śniegu.

BĄDŹ PRZYGOTOWANY I CIESZ SIĘ JAZDĄ

Długie i ostre zimy na dalekiej północy wymuszają odpowiednie planowanie. Filozofia naszych produktów sprowadza się do tego, że właściwe przygotowanie się do podróży pozwala cieszyć się jazdą w każdej pogodzie. Nokian Tyres Snowproof kumulują w sobie całą naszą wiedzę na temat zimowych warunków i są jak pasy w samochodzie, których zapięcie jest czymś oczywistym i daje natychmiastowe poczucie bezpieczeństwa. Nokian Tyres Snowproof są gotowe na każde wyzwanie zimą.

PRZEDSTAWIAMY NOWE OPONY NOKIAN TYRES SNOWPROOF

NOKIAN TYRES SNOWPROOF 1

Nokian Tyres Snowproof 1 to bezpieczne i niezawodne opony zimowe klasy premium, opracowane specjalnie do jazdy samochodem osobowym w Europie Środkowej. Ich główne cechy to przewidywalne zachowanie na śniegu i błocie pośniegowym oraz o wiele lepsze właściwości jezdne na mokrej nawierzchni.

Zapewniają pełne bezpieczeństwo i spokojną jazdę zimą, przy nagłych opadach śniegu i zmianie pasa na błocie pośniegowym.

NOKIAN TYRES SNOWPROOF 2

Nokian Tyres Snowproof 2 to bezpieczne i niezawodne opony zimowe klasy premium do jazdy samochodem osobowym w Europie Środkowej. Ich główne zalety to bezpieczna jazda zimą w każdych warunkach, a więc w deszczu, na śniegu i błocie pośniegowym.

Pełna kontrola nad samochodem i przewidywalne reakcje w mieście, na autostradzie i na górskiej drodze.

NOKIAN TYRES SNOWPROOF 2 SUV

Nowe Nokian Tyres Snowproof 2 SUV to opony zimowe klasy premium, zaprojektowane specjalnie z myślą o samochodach typu SUV i crossover. Ich główne zalety to bezpieczna jazda zimą w każdych warunkach, a więc w deszczu, na śniegu i błocie pośniegowym.

Dzięki specjalnej budowie Snowproof 2 SUV dają większą stabilność i wytrzymałość przy jeździe ciężkim samochodem.

NOKIAN TYRES SNOWPROOF P

Nokian Tyres Snowproof P to nowoczesne opony o sportowym charakterze, łączące sterowność i przyczepność w warunkach zimowych. Codzienne manewry, jak nagła zmiana pasa ruchu na błocie pośniegowym, są o wiele łatwiejsze dzięki znakomitej trakcji, krótszej drodze hamowania i lepszej stabilności w zakrętach.