FacebookInstagrammenu-iconicon-playscroll-downsearchTwitterYouTube

Nokian Tyres Aramid Satisfaction

Ochrona w przypadku uszkodzenia ściany bocznej opony

Nasze opony do pojazdów typu SUV zapewniają trwałość i bezpieczeństwo w niespodziewanych sytuacjach. Niezmiernie trwałe włókna Aramidowe, które doskonale sprawdzają się również w kamizelkach kuloodpornych, usztywniają i wzmacniają ścianę boczną opony i sprawiają, że staje się wyjątkowo odporna na ścieranie i przecięcia.

Aby całkowicie przekonać Państwa do naszych odpornych opon:
Jeśli dokonają Państwo zakupu opon w jednym z naszych wyznaczonych sklepów oponiarskich, program ochrony Nokian Tyres Aramid obejmie przypadkowe uszkodzenia ścianek bocznych opon. W takiej sytuacji klienci otrzymują bezpłatnie zupełnie nową oponę.

Obejrzyj wideo

Co robić po stwierdzeniu uszkodzenia opony?

1 Przekaż uszkodzoną oponę sprzedawcy

Sprzedawcy Aramid sprawdzi ważność programu ochrony na podstawie Państwa karty Nokian Tyres Aramid Satisfaction, oryginalnego paragonu stanowiącego dowód zakupu opony oraz zweryfikuje zgodność z pozostałymi warunkami (ograniczeniami) Programu Ochrony.

2 Nieodpłatna wymiana opony przez sprzedawcę

Autoryzowany sprzedawca opon uczestniczący w programie Nokian Tyres Aramid Satisfaction bezpłatnie zamontuje w Państwa pojeździe nową oponę marki Nokian Tyres odpowiadającą oponie uszkodzonej.

3 Sprzedawca wypełni formularz

Autoryzowany sprzedawca uczestniczący w programie Nokian Tyres Aramid Satisfaction wypełni wraz z Państwem formularz online dotyczący zgłoszenia szkody.

Dla jakich opon dostępna jest ochrona Nokian Tyres Aramid Satisfaction?

Nokian opona zimowe

 

 

Nokian opony na każdą pogodę

Program ochrony Nokian Tyres Aramid Satisfaction ma zastosowanie do opon zakupionych w wyznaczonych sklepach oponiarskich między 1 marca 2018 a 28 lutego 2019.

Warunki i ograniczenia programu ochrony Nokian Tyres Aramid Satisfaction

1. Ważność

Ważność programu ochrony należy potwierdzić przez okazanie oryginalnego paragonu stanowiącego dowód zakupu opony Aramid w dniach od 01.03.2018 do 28.02.2019 oraz oryginału karty Nokian Tyres Aramid Satisfaction.

Program ochrony dotyczy opon o głębokości bieżnika wynoszącej (4) milimetry i zachowuje ważność przez jeden (1) rok od daty zakupu opony (w zależności od tego, czy wcześniej nastąpi zużycie bieżnika czy upływ ważności gwarancji). Program ochrony obowiązuje wyłącznie dla pojazdu, w którym dane opony zamontowano po raz pierwszy.

Program ochrony obowiązuje wyłącznie w państwie wydania, co oznacza, że klient ma prawo dostarczyć uszkodzoną oponę Aramid do dowolnego Sprzedawcy Aramid w państwie zakupu tej opony.

2. Montaż, konserwacja i użytkowanie

Opona Aramid została prawidłowo zamontowana na feldze zgodnej z normami ETRTO/STRO.

Opona Aramid nie została przeciążona, a ciśnienie powietrza jest zgodne z zaleceniami producenta.

3. Użytkowanie opony

Oponę eksploatowano w normalnych warunkach. Ochrona nie obejmuje użytkowania opony w sportach motorowych, pojazdach uprzywilejowanych/ ratowniczych lub w innych podobnych zastosowaniach.

4. Wandalizm oraz uszkodzenia bezpośrednie i pośrednie

Ochrona nie obejmuje aktów wandalizmu ani kradzieży. Gwarancja nie obejmuje pęknięć felg ani żadnych innych uszkodzeń bezpośrednich lub wtórnych. 

Ochrona obejmuje wyłącznie uszkodzenia ściany bocznej opony Aramid, a nie jej bieżnika. 

5. Prawa ustawowe klienta

Żaden zapis niniejszych warunków programu ochrony nie ogranicza praw ustawowych klienta.