PRZYCZEPNOŚĆ JAK NIGDY DOTĄD. WŁAŚCIWOŚCI GODNE ZWYCIĘZCÓW TESTÓW.

DZIĘKI LICZNYM INNOWACJOM OPONY ZIMOWE NOKIAN TYRES STAŁY SIĘ LEGENDĄ.

Typ pojazdu

Opona

WR Snowproof

#wkrótce

Nowy flagowy produkt wynalazcy opon zimowych to wyjątkowe połączenie doświadczeń z dalekiej północy i znajomości warunków alpejskich. Przekonaj się, co oznacza pełna kontrola i bezpieczeństwo w każdych zimowych warunkach, od deszczu, po śnieg i błoto pośniegowe.

Więcej informacji

Hakkapeliitta R3

#nowy

1 | 1 oceny

Nowe opony zimowe bez kolców Nokian Hakkapeliitta R3 stanowią idealne połączenie komfortu i bezpieczeństwa. Dopasowują się do każdych warunków atmosferycznych, zapewniają bezkompromisową przyczepność, kontrolę, precyzję i radość z jazdy. Nokian Hakkapeliitta R3 to doskonały wybór dla kierowców ceniących wygodę i bezpieczeństwo oraz dbających o środowisko.

Więcej informacji

WR A4

#pełnia zadowolenia #samochody elektryczne

4 | 4 oceny

Nowy model Nokian WR A4 to dokładnie to, czego potrzebują w zimie właściciele aut sportowych. Idealnie łączą najlepszą możliwą sterowność i przyczepność ze zrównoważoną, stabilną jazdą w zmiennych zimowych warunkach.

Więcej informacji

WR D4

#zwycięzca testu #pełnia zadowolenia #samochody elektryczne

4.5 | 17 oceny

Nokian WR D4 to uniwersalne opony zimowe, opracowane z myślą o bezpiecznej, zrównoważonej jeździe na mokrej jezdni i na śniegu.

Więcej informacji

WR D3

#zwycięzca testu #pełnia zadowolenia

3.9 | 8 oceny

Opona Nokian WR D3 zapewnia najlepszą przyczepność i doskonałą sterowność w zmiennych zimowych warunkach Europy Środkowej.

Więcej informacji