Przejdź na pełną wersję »

Typ pojazdu

Opona

Snowproof P

#nowy #pełnia zadowolenia #dodatkowa gwarancja nokian tyres #samochody elektryczne

4.2 | 13 oceny

Nowe Nokian Snowproof P to nowoczesne opony o sportowym charakterze, łączące sterowność i przyczepność w warunkach zimowych. Codzienne manewry, jak nagła zmiana pasa ruchu na błocie pośniegowym, są o wiele łatwiejsze dzięki znakomitej trakcji, krótszej drodze hamowania i lepszej stabilności w zakrętach.

Więcej informacji

Snowproof

#pełnia zadowolenia #dodatkowa gwarancja nokian tyres #samochody elektryczne

4.4 | 16 oceny

Nowy flagowy produkt wynalazcy opon zimowych to wyjątkowe połączenie doświadczeń z dalekiej północy i znajomości warunków alpejskich. Przekonaj się, co oznacza pełna kontrola i bezpieczeństwo w każdych zimowych warunkach, od deszczu, po śnieg i błoto pośniegowe.

Więcej informacji

Hakkapeliitta R3

#zwycięzca testu #samochody elektryczne

4.6 | 352 oceny

Opony zimowe bez kolców Nokian Hakkapeliitta R3 stanowią idealne połączenie komfortu i bezpieczeństwa. Dopasowują się do każdych warunków atmosferycznych, zapewniają bezkompromisową przyczepność, kontrolę, precyzję i radość z jazdy. Nokian Hakkapeliitta R3 to doskonały wybór dla kierowców ceniących wygodę i bezpieczeństwo oraz dbających o środowisko.

Więcej informacji

WR A4

#pełnia zadowolenia #dodatkowa gwarancja nokian tyres

4.4 | 62 oceny

Opona sportowa Nokian WR A4 to dokładnie to, czego potrzebują w zimie właściciele aut sportowych. Idealnie łączą najlepszą możliwą sterowność i przyczepność ze zrównoważoną, stabilną jazdą w zmiennych zimowych warunkach.

Więcej informacji

WR D4

#zwycięzca testu #dodatkowa gwarancja nokian tyres

3.7 | 211 oceny

Nokian WR D4 to uniwersalne opony zimowe, opracowane z myślą o bezpiecznej, zrównoważonej jeździe na mokrej jezdni i na śniegu.

Więcej informacji

WR D3

#zwycięzca testu

4.3 | 78 oceny

Opona Nokian WR D3 zapewnia najlepszą przyczepność i doskonałą sterowność w zmiennych zimowych warunkach Europy Środkowej.

Więcej informacji

Przejdź na pełną wersję »