Wyszukiwarka opon dla samochodów osobowych

Wyszukiwarka opon dla samochodów osobowych

Wybierz najlepsze opony do swojego samochodu osobowego

Z pomocą wyszukiwarki znajdziesz odpowiednie opony do swojego samochodu, wg modelu lub rozmiaru opon.

 

Znajdź opony najodpowiedniejsze dla Ciebie

Wybierz opony do swojego auta

Nie masz pewności, jakie opony wybrać? Pierwszym krokiem przy kupnie nowych opon jest ustalenie rozmiaru. Jeżeli go nie znasz, skorzystaj z naszej wyszukiwarki, która znajdzie właściwy rozmiar dla większości samochodów, w tym SUV, aut osobowych i dostawczych. Możesz również wybierać z dostępnych produktów wpisując w wyszukiwarkę szerokość oraz wysokość opon i rozmiar felg, jeżeli znasz te parametry.

Nokian Tyres produkuje opony w rozmiarach pasujących do prawie wszystkich aut jeżdżących w Polsce, od starych klasyków po najnowsze modele. Nieważne, czy Twój samochód to sedan, coupé, kompaktowy hatchback, stylowy kabriolet, czy praktyczne kombi - u nas znajdziesz opony, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo w każdych warunkach przez cały rok.

Wskazówka: rozmiar opon możesz znaleźć w instrukcji użytkowania samochodu, albo na ścianie bocznej posiadanych opon.

Zanim kupisz opony skorzystaj z wyszukiwarki, by znaleźć optymalne opony do swojego samochodu osobowego, które zapewnią Ci spokój i bezpieczeństwo w każdych warunkach.

Znajdź najbliższego sprzedawcę Nokian Tyres

W Europie Środkowej możesz kupić nasze znakomite opony u jednego z 19 000 zaufanych i kompetentnych sprzedawców. Na stronie wyszukiwarki sprzedawców, korzystając z filtrów znajdziesz najbliższego sprzedawcę w Polsce.