OPONY ZIMOWE DO SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Dzięki licznym innowacjom, ponad setce patentów przyznanych oponom zimowym oraz wysokim miejscom w rankingach w magazynach motoryzacyjnych w kolejnych latach, opony Nokian Hakkapeliitta oraz inne opony zimowe stały się legendą.

Znajdź opony najodpowiedniejsze dla Ciebie

Nokian Tyres
WR D4

zwycięzcatestu

Nokian Tyres WR D4 to uniwersalne opony zimowe, opracowane z myślą o bezpiecznej, zrównoważonej jeździe na mokrej jezdni i na śniegu.

Więcej informacji

Nokian Tyres
Snowproof P

samochodyelektryczne pełniazadowolenia dodatkowagwarancjanokiantyres

Nowe Nokian Tyres Snowproof P to nowoczesne opony o sportowym charakterze, łączące sterowność i przyczepność w warunkach zimowych. Codzienne manewry, jak nagła zmiana pasa ruchu na błocie pośniegowym, są o wiele łatwiejsze dzięki znakomitej trakcji, krótszej drodze hamowania i lepszej stabilności w zakrętach.

Więcej informacji

Nokian Tyres
Snowproof

samochodyelektryczne

Nowy flagowy produkt wynalazcy opon zimowych to wyjątkowe połączenie doświadczeń z dalekiej północy i znajomości warunków alpejskich. Przekonaj się, co oznacza pełna kontrola i bezpieczeństwo w każdych zimowych warunkach, od deszczu, po śnieg i błoto pośniegowe.

Więcej informacji

Czym charakteryzują się opony zimowe?

Opona zimowa to rodzaj opony pneumatycznej zbudowanej z miękkiej gumy i wyposażonej w kierunkowy bieżnik z gęsto upakowanymi lamelami i szerokimi rowkami do odprowadzania wody i błota pośniegowego. Taka opona zapewnia maksymalną przyczepność na śniegu i lodzie i jest zaprojektowana tak, aby przy niskich temperaturach.

95 % użytkowników poleca nasze produkty

Racjonalni klienci wymagają dużo od zakupionych produktów. Wrażenia z osobistego użytkowania produktu tworzą silne poczucie, czy zakup był dobry.

Oceń swoje opony!

Napisz swoją własną ocenę Sprawdź recenzje oceny produktow

Liczba opinii o produktach
17553
4.5
Nokian zLine