OPONY ZIMOWE DO SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Dzięki licznym innowacjom, ponad setce patentów przyznanych oponom zimowym oraz wysokim miejscom w rankingach w magazynach motoryzacyjnych w kolejnych latach, opony Nokian Hakkapeliitta oraz inne opony zimowe stały się legendą.

Znajdź opony najodpowiedniejsze dla Ciebie

Nokian Tyres
Snowproof P

samochodyelektryczne ograniczonadostępność pełniazadowolenia dodatkowagwarancjanokiantyres

Nowe Nokian Tyres Snowproof P to nowoczesne opony o sportowym charakterze, łączące sterowność i przyczepność w warunkach zimowych. Codzienne manewry, jak nagła zmiana pasa ruchu na błocie pośniegowym, są o wiele łatwiejsze dzięki znakomitej trakcji, krótszej drodze hamowania i lepszej stabilności w zakrętach.

Więcej informacji

Czym charakteryzują się opony zimowe?

Opona zimowa to rodzaj opony pneumatycznej zbudowanej z miękkiej gumy i wyposażonej w kierunkowy bieżnik z gęsto upakowanymi lamelami i szerokimi rowkami do odprowadzania wody i błota pośniegowego. Taka opona zapewnia maksymalną przyczepność na śniegu i lodzie i jest zaprojektowana tak, aby przy niskich temperaturach.

95 % użytkowników poleca nasze produkty

Racjonalni klienci wymagają dużo od zakupionych produktów. Wrażenia z osobistego użytkowania produktu tworzą silne poczucie, czy zakup był dobry.

Oceń swoje opony!

Napisz swoją własną ocenę Sprawdź recenzje oceny produktow

Liczba opinii o produktach
17559
4.5
Nokian zLine