Opony zimowe do samochodu osobowego

Znajdź opony najodpowiedniejsze dla Ciebie

Jak sprawdzić rozmiar opony

Rozmiar opon który jest odpowiedni dla twojego samochodu to nic innego jak układ cyfr oraz liter np: 205/55 R 16 94 V XL. Możesz go z łatwością sprawdzić gdyż jest on umieszczony na ściance bocznej opon które masz aktualnie zamontowane na swoim samochodzie.

  1. Szerokość np. 205
  2. Wysokość np. 55
  3. Felga np. 16

Nokian Tyres
Snowproof 1

samochodyelektryczne nowy dodatkowagwarancjanokiantyres pełniazadowolenia

Nokian Tyres Snowproof 1 to bezpieczne i niezawodne opony zimowe klasy premium przeznaczone do samochodów osobowych. Gwarantują pewne i przewidywalne prowadzenie na śniegu, błocie pośniegowym oraz stabilność na mokrej nawierzchni.

Więcej informacji

Nokian Tyres
Snowproof 2

nowy samochodyelektryczne dodatkowagwarancjanokiantyres pełniazadowolenia

Nokian Tyres Snowproof 2 to bezpieczne i niezawodne opony zimowe klasy premium do samochodów osobowych, gwarantujące pewne oraz bezpieczne prowadzenie w każdych warunkach zimą, na śniegu, błocie pośniegowym oraz na wodzie.

Więcej informacji

Nokian Tyres
Snowproof P

samochodyelektryczne ograniczonadostępność pełniazadowolenia dodatkowagwarancjanokiantyres

Nokian Tyres Snowproof P to nowoczesne opony o sportowym charakterze, łączące sterowność i przyczepność w warunkach zimowych dzięki znakomitej trakcji, krótszej drodze hamowania i lepszej stabilności w zakrętach.

Więcej informacji

Czym charakteryzują się opony zimowe?

Opona zimowa to rodzaj opony pneumatycznej zbudowanej z miękkiej gumy i wyposażonej w kierunkowy bieżnik z gęsto upakowanymi lamelami i szerokimi rowkami do odprowadzania wody i błota pośniegowego. Taka opona zapewnia maksymalną przyczepność na śniegu i lodzie i jest zaprojektowana tak, aby przy niskich temperaturach.

95 % użytkowników poleca nasze produkty

Racjonalni klienci wymagają dużo od zakupionych produktów. Wrażenia z osobistego użytkowania produktu tworzą silne poczucie, czy zakup był dobry.

Oceń swoje opony!

Napisz swoją własną ocenę Sprawdź recenzje oceny produktow

Liczba opinii o produktach
18794
4.5
Nokian zLine