Opony całoroczne do samochodów osobowych

Znajdź opony najodpowiedniejsze dla Ciebie

Jak sprawdzić rozmiar opony

Rozmiar opon który jest odpowiedni dla twojego samochodu to nic innego jak układ cyfr oraz liter np: 205/55 R 16 94 V XL. Możesz go z łatwością sprawdzić gdyż jest on umieszczony na ściance bocznej opon które masz aktualnie zamontowane na swoim samochodzie.

  1. Szerokość np. 205
  2. Wysokość np. 55
  3. Felga np. 16

NOKIAN TYRES SEASONPROOF 1

samochodyelektryczne nowy dodatkowagwarancjanokiantyres pełniazadowolenia

Nokian Tyres Seasonproof 1 to opony całoroczne klasy premium do samochodów osobowych, SUV i crossover.

Nokian Tyres Seasonproof 1 to opony całoroczne klasy premium zapewniające wygodę i bezpieczeństwo przez cały rok.

Więcej informacji

Nokian Tyres
Seasonproof

samochodyelektryczne ograniczonadostępność

Optymalne rozwiązanie dla kierowców, którzy chcą wreszcie pożegnać się z regularną zmianą opon - nowe Nokian Tyres Seasonproof to bezpieczeństwo i wygoda przez 365 dni w roku. Nokian Tyres Seasonproof to wytrzymałe i bezpieczne opony całoroczne na śnieg i ...

Więcej informacji

Czym charakteryzują się opony całoroczne?

Opona całoroczna to rodzaj opony samochodowej, której twórcy starają się połączyć najlepsze cechy opony letniej i opony zimowej w jednym produkcie. Dzięki temu taka opona nie musi być co pół roku zmieniana i jak wskazuje jej nazwa, może służyć przez cały roku.

Stworzenie takiej opony nie jest zadaniem łatwym i nie każdy producent jest w stanie z tym zadaniem sobie poradzić. Dlatego jeszcze ważniejsze, niż w przypadku innych rodzajów opon, jest to, aby wybierać produkty sprawdzonych producentów.

Opona całoroczna musi być po pierwsze wykonana z takiej mieszanki gumy, która w zimie zachowa odpowiednią miękkość, tak jak opony zimowe, a jednocześnie latem nie zmięknie na tyle, żeby się nadmiernie zużywać.

Po drugie bieżnik opony musi być zaprojektowany na tyle sprytnie, że będzie w stanie zapewniać idealną przyczepność na suchym i ciepłym asfalcie, ale jednocześnie mieć odpowiednie rowki, które będą odprowadzały wodę i błoto pośniegowe.

95 % użytkowników poleca nasze produkty

Racjonalni klienci wymagają dużo od zakupionych produktów. Wrażenia z osobistego użytkowania produktu tworzą silne poczucie, czy zakup był dobry.

Oceń swoje opony!

Napisz swoją własną ocenę Sprawdź recenzje oceny produktow

Liczba opinii o produktach
18809
4.5
Nokian zLine