FacebookInstagramLinkedInmenu-iconPinicon-playscroll-downsearchTwitterShapeYouTube
Menu

Nokian
WR SUV 4

Nie daj się złapać w pułapki, które zastawia zima

Aramid Satisfaction
Pełnia zadowolenia
Samochody elektryczne

Ocenione 3.7 kryteria 10 oceny użytkowników 3.710

Nie daj się zimie

Nie daj się złapać w pułapki, które zastawia zima

Nowe opony zimowe Nokian WR SUV 4 dla modeli SUV i crossover powstały z myślą o bezpieczeństwie i niezawodności. Zostały opracowane we współpracy z kierowcami SUV z Europy Środkowej i zapewniają najlepsze możliwe osiągi, przyczepność i sterowność w ulewnym deszczu, na śniegu i błocie pośniegowym. Solidna, wytrzymała konstrukcja w połączeniu z technologią Aramidowych ścian bocznych gwarantuje stabilność i chroni oponę przed skutkami uderzeń oraz przecięciem.  

Najlepsze do jazdy po śniegu: testy TÜV SÜD

  • ZNAKOMITA STEROWNOŚĆ NA MOKREJ NAWIERZCHNI, ŚNIEGU I BŁOCIE POŚNIEGOWYM
  • MAKSYMALNA STABILNOŚĆ I KOMFORT JAZDY
  • EKSTREMALNA WYTRZYMAŁOŚĆ

* Poddane testom przez TÜV SÜD Product Service GmbH w lutym - maj 2018 Na podstawie zamówienia Nokian Tyres . Rozmiar opony: 235/60 R18 107V; samochód: Audi Q5 2.0 TDI, Audi A8 3.0 TDI; miejsce testów: Papenburg (D), Wachauring (A), Ivalo (FIN), Garching (D), FAKT Motion (D); Nr raportu 713121973.

Oficjalnie zatwierdzone do użytku w zimie Oficjalnie zatwierdzone do użytku w zimie
Nokian WR SUV 4

Polecamy te opony również dla pojazdów elektrycznych i hybrydowych!

Dowiedz się więcej

Nie daj się złapać w pułapki, które zastawia zima

Nowe Nokian WR SUV 4 powstały z myślą o zimowych warunkach w Europie Środkowej, gdzie opony muszą radzić sobie z każdą możliwą pogodą. Znakomite właściwości jezdne w deszczu, na śniegu i błocie pośniegowym pozwalają cieszyć się jazdą nie bacząc na kaprysy przyrody.

Obejrzyj wideo!

Technologia aramidowej ściany bocznej Nokian Tyres

Wyjątkowa wytrzymałość

Materiał gumowy ściany bocznej zawiera ekstremalnie trwałe odcinkowe włókna aramidowe. Ten materiał jest znany z branży samolotowej i zbrojeniowej. Włókna aramidowe użyte do budowy ściany bocznej opony Nokian Tyres  sprawiają że jest ona mocniejsza oraz bardziej odporna na uszkodzenia i przecięcia.

Obejrzyj video!

Dzięki uprzejmości wszystkich dealerów Nokian Tyres biorących udział w tym specjalnym programie: Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie są Państwo zadowoleni z nowego kompletu opon Nokian Tyres, mogą je Państwo wymienić na nowy zupełnie za darmo.
Dzięki uprzejmości wszystkich dealerów Nokian Tyres biorących udział w tym specjalnym programie: Wyjątkowy Program Ochrony Nokian Tyres Aramid Satisfaction obejmuje przypadkowe uszkodzenia ściany bocznej opony i zapewnia bezpłatną wymianę uszkodzonej opony u dowolnego sprzedawcy ogumienia Nokian Tyres biorącego udział w programie.

Nagrody i recenzje prasowe

1. miejsce

OFF ROAD 9/2018

Germany

Nokian WR SUV 4 235/60R18

Rewelacyjna wydajność na ośnieżonej i oblodzonej nawierzchni opon WR SUV 4 czyni je najbardziej uniwersalnymi na rynku. Według magazynu opony Nokian Tyres są jedynymi, które zapewniają przyczepność na stałym, wysokim poziomie w zróżnicowanych warunkach pogodowych. Nowe WR SUV 4 charakteryzują się najwyższymi współczynnikami w zakresie hamowania i przyśpieszenia, zarówno na ośnieżonej jak i suchej nawierzchni.

Zdjęcia Nokian WR SUV 4

Wyświetl galeria zdjęć