Menu

Nokian
WR SUV 3

Pierwsza na świecie zimowa opona klasy AA dająca przyczepność na mokrej nawierzchni i niskie zużycie paliwa. Opona bez kolców do aut klasy SUV zaprojektowana pod kątem sterowności na każdej nawierzchni spotykanej zimą w Europie.

Zwycięzca testu
Aramid Satisfaction
Pełnia zadowolenia
50%

1 / 2 użytkownicy polecają ten produkt

Doskonałe właściwości jezdne na śniegu i błocie pośniegowym

Pierwsza na świecie zimowa opona klasy AA dająca przyczepność na mokrej nawierzchni i niskie zużycie paliwa. Opona bez kolców do aut klasy SUV zaprojektowana pod kątem sterowności na każdej nawierzchni spotykanej zimą w Europie.

Solidne i efektywne opony zimowe bez kolców, przewidywalne i bezpieczne również na granicy przyczepności.

  • Aramidowe ściany boczne
  • Efektywność przy wysokiej prędkości
  • Bezpieczeństwo zimą
  • Mocne SUV-y
  • Do 270 km/h
Oficjalnie zatwierdzone do użytku w zimie Oficjalnie zatwierdzone do użytku w zimie
Nokian WR SUV 3

Pierwsza na Świecie opona w klasie AA w kategorii przyczepności na mokrej nawierzchni oraz ekonomiki jazdy

Już tej jesieni wprowadzimy do sprzedaży nasz najnowszy produkt do samochodów SUV który otrzymał najlepszą kategorię A na etykiecie UE w kategoriach przyczepności na mokrej nawierzchni oraz ekonomiki jazdy. Rewolucyjna opona zimowa Nokian WR SUV 3 w rozmiarze 265/50 R19 może skrócić drogę hamowania nawet o 18 metrów na mokrej nawierzchni oraz pozwoli ograniczyć spalanie paliwa nawet do 0,6l/100km.

Więcej informacji

Technologia aramidowej ściany bocznej Nokian Tyres

Wyjątkowa wytrzymałość

Materiał gumowy ściany bocznej zawiera ekstremalnie trwałe odcinkowe włókna aramidowe. Ten materiał jest znany z branży samolotowej i zbrojeniowej. Włókna aramidowe użyte do budowy ściany bocznej opony Nokian Tyres  sprawiają że jest ona mocniejsza oraz bardziej odporna na uszkodzenia i przecięcia.

Obejrzyj video!

Ekstremalna przyczepność w zimowych warunkach

Specjalne "pazurki" systemu Snow Claws, wbijając się mocno w nawierzchnię na miękkim śniegu i podłożu, zapewniają skuteczną przyczepność w warunkach zimowych.

Więcej informacji

Stabilność i kontrola jazdy

Stabilizatory w blokach bieżnika Groove Lifts gwarantują, że opona zachowuje się na suchej nawierzchni w kontrolowany i bardzo stabilny sposób.

Więcej informacji

Więcej technicznych

Wyjątkowa wytrzymałość Technologia aramidowej ściany bocznej Nokian Tyres Więcej informacji
Czyszczenie z użyciem oleju Przy produkcji opon odstąpiliśmy od używania olejów trujących i rakotwórczych. Więcej informacji
Opcja kontynuowania podróży na oponach pomimo utraty ciśnienia Opony typu Flat Run - opcja kontynuowania podróży na oponach pomimo utraty ciśnienia Więcej informacji
Przyczepność na mokrych nawierzchniach i błocie pośniegowym Tread pattern design Więcej informacji
Ekstremalna przyczepność i trwałość Zimowa mieszanka bieżnikowa na bazie krzemionki do samochodów SUV Więcej informacji

Pełnia zadowolenia z opon Nokian Tyres

Dzięki uprzejmości wszystkich dealerów Nokian Tyres biorących udział w tym specjalnym programie: Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie są Państwo zadowoleni z nowego kompletu opon Nokian Tyres, mogą je Państwo wymienić na nowy zupełnie za darmo.

Pełnia zadowolenia z opon Nokian Tyres

Nokian Tyres Aramid Satisfaction

Dzięki uprzejmości wszystkich dealerów Nokian Tyres biorących udział w tym specjalnym programie: Wyjątkowy Program Ochrony Nokian Tyres Aramid Satisfaction obejmuje przypadkowe uszkodzenia ściany bocznej opony i zapewnia bezpłatną wymianę uszkodzonej opony u dowolnego sprzedawcy ogumienia Nokian Tyres biorącego udział w programie.

Nokian Tyres Aramid Satisfaction

Nagrody i recenzje prasowe

3 miejsce "Zalecamy"

Auto Zeitung 9/2018

Germany

Nokian WR SUV 3 235/60 R18 107 V XL

Opona charakteryzuje się bardzo dobrym hamowaniem przy mokrych i śnieżnych warunkach. Zapewnia wysoką przyczepność na mokrej nawierzchni oraz świetnie radzi sobie w skrajnych sytuacjach. Zapewnia również zrównoważoną wydajność w suchych warunkach.

2 miejsce

Auto Bild Belarus 9/2015

Belarus

Nokian WR SUV 3 205/55R16

Bardzo dobra na mokrym i suchym asfalcie. Bardzo niskie opory toczenia.

Zdjęcia Nokian WR SUV 3

Wyświetl galeria zdjęć