Nokian
WR A4

Sportowe opony zimowe dla samochodów osobowych, stworzone z myślą o wysokiej wydajności w wymagających warunkach pogodowych.

Zapomnij o prognozach

Sportowe opony zimowe dla samochodów osobowych, stworzone z myślą o wysokiej wydajności w wymagających warunkach pogodowych.

Nowa seria opon Nokian WR A4 została stworzona dla tych, którzy chcą w pełni cieszyć się możliwościami swoich aut nawet w okresie zimowym. Zaprojektowane z myślą o dynamicznej jeździe. Dzięki zastosowaniu szeregu innowacyjnych rozwiązań, seria WR A4 zapewnia doskonałe właściwości jazdy i przyczepność, zarówno na suchej, mokrej oraz ośnieżonej nawierzchni. Jednocześnie Nokian WR A4 jest najcichszą z zimowych opon stworzonych przez Nokian Tyres.

  • DOSKONAŁA PRZYCZEPNOŚĆ NA SUCHEJ, MOKREJ ORAZ ZAŚNIEŻONEJ NAWIERZCHNI 
  • ZAPROJEKTOWANE Z MYŚLĄ O DYNAMICZNEJ JEŹDZIE PRZY DUŻYCH PRĘDKOŚCIACH 
  • MAKSYMALNY KOMFORT I NISKI POZIOM HAŁASU
Oficjalnie zatwierdzone do użytku w zimie Oficjalnie zatwierdzone do użytku w zimie
Nokian WR A4

Zapomnij o prognozach

Obejrzyj wideo!

Lepsza przyczepność zimą, większa precyzja kierowania

 Każdy blok i każda lamela w stylowym wzorze bieżnika ma precyzyjny kształt i dokładnie zdefiniowaną rolę, co przekłada się na doskonałą przyczepność i znakomite prowadzenie.

Więcej informacji

Najwyższa przyczepność na śniegu, precyzja prowadzenia

Obszar centralny jest zdominowany przez solidne podłużne żebro, składające się z bloków bieżnika z postrzępionymi lamelami, które przypominają ślady pozostawiane przez stonogę.

Więcej informacji

Dobra przyczepność, doskonała odporność na ścieranie, niskie zużycie paliwa

Mieszanka gumowa, która zawiera kauczuk naturalny, krzemionkę i olej rzepakowy „canola”, zapewnia doskonałą przyczepność w warunkach zimowych.

Więcej informacji

Więcej technicznych

Opcja kontynuowania podróży na oponach pomimo utraty ciśnienia Opony typu Flat Run - opcja kontynuowania podróży na oponach pomimo utraty ciśnienia Więcej informacji
Czyszczenie z użyciem oleju Przy produkcji opon odstąpiliśmy od używania olejów trujących i rakotwórczych. Więcej informacji
Zapewnia skuteczną przyczepność wzdłużną oraz przyczepność podczas przyspieszania na śniegu Rowkami w kształcie nacięć Więcej informacji
Zwiększa bezpieczeństwo i komfort jazdy Wskaźnik zużycia bieżnika DSI oraz zimowy wskaźnik bezpieczeństwa jazdy Więcej informacji
Skuteczna ochrona przed aquaplaningiem Technologia Nokian Tyres Coanda Więcej informacji
Zoptymalizowana trwałość, niższy hałas toczenia Specjalna mieszanka gumowa Clinch Więcej informacji

Pełnia zadowolenia z opon Nokian Tyres

Dzięki uprzejmości wszystkich dealerów Nokian Tyres biorących udział w tym specjalnym programie: Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie są Państwo zadowoleni z nowego kompletu opon Nokian Tyres, mogą je Państwo wymienić na nowy zupełnie za darmo.

Pełnia zadowolenia z opon Nokian Tyres

Zdjęcia Nokian WR A4

Wyświetl galeria zdjęć