FacebookInstagramLinkedInmenu-iconPinicon-playscroll-downsearchTwitterWhatsappYouTube
Menu

Nokian
Wetproof SUV

Małe i średnie SUV-y

Nowy
Aramid Satisfaction
Pełnia zadowolenia

Ocenione 5 kryteria 1 oceny użytkowników 51

Pewnie w deszczowe dni

Małe i średnie SUV-y

Nowe Nokian Wetproof SUV to bezpieczne i niezawodne opony letnie opracowane z myślą o Europie Środkowej. Znakomite parametry hamowania na mokrej nawierzchni i niskie ryzyko aquaplaningu gwarantują komfort jazdy w deszczowe dni. Nokian Wetproof SUV posiadają technologię aramidowych ścian bocznych Nokian, która gwarantuje wytrzymałość i ochronę w trudnych warunkach drogowych.

  • NAJWYŻSZY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA NA MOKREJ I SUCHEJ NAWIERZCHNI
  • STABILNOŚĆ I KOMFORT NAWET NA ZNISZCZONEJ DRODZE
  • MOCNE I WYTRZYMAŁE ARAMIDOWE ŚCIANY BOCZNE

Poddane testom przez TÜV SÜD Product Service GmbH w czerwcu i lipcu 2019 na podstawie zlecenia Nokian Tyres. Rozmiar opony: 255/55 R18; samochód: Audi Q5 2.0TDI, VW Tiguan 2.0TDI, Audi Q7 3.0TDI; miejsce testów:Papenburg (D), Wachauring (A), Garching (D), Neubiberg (D); Nr raportu 713160089-PS.

Nokian Wetproof SUV

Umiesz opanować auto na suchej i mokrej jezdni?

Zobacz video!

Technologia aramidowej ściany bocznej Nokian Tyres

Wyjątkowa wytrzymałość

Materiał gumowy ściany bocznej zawiera ekstremalnie trwałe odcinkowe włókna aramidowe. Ten materiał jest znany z branży samolotowej i zbrojeniowej. Włókna aramidowe użyte do budowy ściany bocznej opony Nokian Tyres  sprawiają że jest ona mocniejsza oraz bardziej odporna na uszkodzenia i przecięcia.

Obejrzyj video!

ZRÓWNOWAŻONA JAZDA NA SUCHEJ I MOKREJ JEZDNI

Sekretem równie pewnej jazdy na suchej i mokrej nawierzchni jest technologia podwójnej strefy bezpieczeństwa. Strefa stabilności na barku zewnętrznym zapewnia pewnośc prowadzenia, a strefa bezpiecznej jazdy po mokrej nawierzchni na barku wewnętrznym zmniejsza ryzyko aquaplaningu.

Więcej informacji

WIĘKSZA STABILNOŚĆ - BEZPIECZEŃSTWO NA MOKREJ JEZDNI

Stabilność i dobre czucie pojazdu oraz skuteczna eliminacja aquaplaningu. Reaktywna blokada to nowy, innowacyjny design, który zwiększa stabilność jazdy bez poświęcania bezpieczeństwa na mokrej jezdni.

Więcej informacji

Dzięki uprzejmości wszystkich dealerów Nokian Tyres biorących udział w tym specjalnym programie: Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie są Państwo zadowoleni z nowego kompletu opon Nokian Tyres, mogą je Państwo wymienić na nowy zupełnie za darmo.
Dzięki uprzejmości wszystkich dealerów Nokian Tyres biorących udział w tym specjalnym programie: Wyjątkowy Program Ochrony Nokian Tyres Aramid Satisfaction obejmuje przypadkowe uszkodzenia ściany bocznej opony i zapewnia bezpłatną wymianę uszkodzonej opony u dowolnego sprzedawcy ogumienia Nokian Tyres biorącego udział w programie.