FacebookInstagramLinkedInmenu-iconPinicon-playscroll-downsearchTwitterShapeYouTube
Menu

Nokian
Wetproof SUV

Małe i średnie SUV-y

Wkrótce

Pewnie w deszczowe dni

Małe i średnie SUV-y

Nowe Nokian Wetproof SUV to bezpieczne i niezawodne opony letnie opracowane z myślą o Europie Środkowej. Znakomite parametry hamowania na mokrej nawierzchni i niskie ryzyko aquaplaningu gwarantują komfort jazdy w deszczowe dni. Nokian Wetproof SUV posiadają technologię aramidowych ścian bocznych Nokian, która gwarantuje wytrzymałość i ochronę w trudnych warunkach drogowych.

  • NAJWYŻSZY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA NA MOKREJ I SUCHEJ NAWIERZCHNI
  • STABILNOŚĆ I KOMFORT NAWET NA ZNISZCZONEJ DRODZE
  • MOCNE I WYTRZYMAŁE ARAMIDOWE ŚCIANY BOCZNE
Nokian Wetproof SUV

Umiesz opanować auto na suchej i mokrej jezdni?

Zobacz video!

Technologia aramidowej ściany bocznej Nokian Tyres

Wyjątkowa wytrzymałość

Materiał gumowy ściany bocznej zawiera ekstremalnie trwałe odcinkowe włókna aramidowe. Ten materiał jest znany z branży samolotowej i zbrojeniowej. Włókna aramidowe użyte do budowy ściany bocznej opony Nokian Tyres  sprawiają że jest ona mocniejsza oraz bardziej odporna na uszkodzenia i przecięcia.

Obejrzyj video!

ZRÓWNOWAŻONA JAZDA NA SUCHEJ I MOKREJ JEZDNI

Sekretem równie pewnej jazdy na suchej i mokrej nawierzchni jest technologia podwójnej strefy bezpieczeństwa. Strefa stabilności na barku zewnętrznym zapewnia pewnośc prowadzenia, a strefa bezpiecznej jazdy po mokrej nawierzchni na barku wewnętrznym zmniejsza ryzyko aquaplaningu.

Więcej informacji

WIĘKSZA STABILNOŚĆ - BEZPIECZEŃSTWO NA MOKREJ JEZDNI

Stabilność i dobre czucie pojazdu oraz skuteczna eliminacja aquaplaningu. Reaktywna blokada to nowy, innowacyjny design, który zwiększa stabilność jazdy bez poświęcania bezpieczeństwa na mokrej jezdni.

Więcej informacji