Nokian
Rotiiva AT Plus

Wyjątkowa wytrzymałość

Nowa Nokian Rotiiva AT Plus znakomicie sprawdza się podczas jazdy po drogach asfaltowych oraz w lekkich warunkach terenowych oferując doskonałą wytrzymałość. Nowa mieszanka bieżnikowa zapewnia dłuższe przebiegi. Optymalne rozmieszczenie i wsparcie bloków bieżnika oraz bardziej agresywna rzeźba bieżnika poprawiają stabilność jazdy. Wszechstronna opona Rotiiva AT Plus przeznaczona jest do lekkich samochodów ciężarowych o dużej ładowności i pojazdów typu pick-up.  

Oficjalnie zatwierdzone do użytku w zimie Oficjalnie zatwierdzone do użytku w zimie
Nokian Rotiiva AT Plus

Doskonałe prowadzenie

Stabilizatory znajdujące się na centralnym żebrze bieżnika usztywniają oponę, co z kolei zapewnia doskonałą przyczepność i szybką reakcję na ruchy kierownicy.

Więcej informacji

Większa stabilność

Lamele 3D to lepsza stabilność opony i jej precyzyjne prowadzenie.

Więcej informacji

Wolniejsze tempo zużycia, większy przebieg

Dzięki zastosowaniu żeber chłodzących w bokach opony, jazda jest przyjemniejsza, opona wolniej się zużywa, co przekłada się na więcej przejechanych kilometrów.

Więcej informacji

Więcej technicznych

W produkcji opon stosowane są wyłącznie oczyszczone oleje bez dodatku jakichkolwiek substancji toksycznych lub rakotwórczych. Oczyszczone oleje Więcej informacji
Wyższy poziom bezpieczeństwa Wskaźnik głębokości bieżnika (letnia) Więcej informacji

Pełnia zadowolenia z opon Nokian Tyres

Dzięki uprzejmości wszystkich dealerów Nokian Tyres biorących udział w tym specjalnym programie: Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie są Państwo zadowoleni z nowego kompletu opon Nokian Tyres, mogą je Państwo wymienić na nowy zupełnie za darmo.

Pełnia zadowolenia z opon Nokian Tyres

Zdjęcia Nokian Rotiiva AT Plus

Wyświetl galeria zdjęć