FacebookInstagramLinkedInmenu-iconPinicon-playscroll-downsearchTwitterWhatsappYouTube
Menu

Nokian
Rotiiva AT Plus

Aramid Satisfaction
Pełnia zadowolenia

Ocenione 4.6 kryteria 22 oceny użytkowników 4.622

Wyjątkowa wytrzymałość

Opona Nokian Rotiiva AT Plus zapewnia bardzo dobre właściwości na asfalcie, ale także radzi sobie w trudnych warunkach eksploatacji w samochodach dostawczych i lekkich samochodach ciężarowych. Dzięki nowej mieszance gumowej osiąga dłuższy okres żywotności.

Oficjalnie zatwierdzone do użytku w zimie Oficjalnie zatwierdzone do użytku w zimie
Nokian Rotiiva AT Plus

Technologia aramidowej ściany bocznej Nokian Tyres

Wyjątkowa wytrzymałość

Materiał gumowy ściany bocznej zawiera ekstremalnie trwałe odcinkowe włókna aramidowe. Ten materiał jest znany z branży samolotowej i zbrojeniowej. Włókna aramidowe użyte do budowy ściany bocznej opony Nokian Tyres  sprawiają że jest ona mocniejsza oraz bardziej odporna na uszkodzenia i przecięcia.

Obejrzyj video!

Wyjątkowa precyzja utrzymania toru jazdy

Stabilizatory środkowego żebra usztywniają oponę, co zapewnia wspaniałą stabilność i szybką reakcję na ruch układu kierowniczego.

Więcej informacji

Stabilność

3D-lamelka dodaje oponie stabilności i poprawia właściwości jezdne.

Więcej informacji

Większy przebieg

Dzięki specjalnym żebrom chłodzącym opona zużywa się wolniej.

Więcej informacji

Więcej technicznych

Wyjątkowa wytrzymałość Technologia aramidowej ściany bocznej Nokian Tyres Więcej informacji
Nokian Tyres zajmuje w swojej branży czołową pozycję pod względem przyjazności dla środowiska i jest pierwszym na świecie producentem opon, który w pełni wdrożył do produkcji oleje o niskiej zawartości wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych (WWA). Czyszczenie z użyciem oleju Więcej informacji
Wyższy poziom bezpieczeństwa Wskaźnik głębokości bieżnika (letnia) Więcej informacji
Dzięki uprzejmości wszystkich dealerów Nokian Tyres biorących udział w tym specjalnym programie: Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie są Państwo zadowoleni z nowego kompletu opon Nokian Tyres, mogą je Państwo wymienić na nowy zupełnie za darmo.
Dzięki uprzejmości wszystkich dealerów Nokian Tyres biorących udział w tym specjalnym programie: Wyjątkowy Program Ochrony Nokian Tyres Aramid Satisfaction obejmuje przypadkowe uszkodzenia ściany bocznej opony i zapewnia bezpłatną wymianę uszkodzonej opony u dowolnego sprzedawcy ogumienia Nokian Tyres biorącego udział w programie.

Zdjęcia Nokian Rotiiva AT Plus

Wyświetl galeria zdjęć