FacebookInstagramLinkedInmenu-iconPinicon-playscroll-downsearchTwitterShapeYouTube
Menu

Nokian
Powerproof SUV

Opony letnie premium do mocnych SUV-ów

Wkrótce

Pewnie w ciasnych zakrętach

Opony letnie premium do mocnych SUV-ów

Nowe Nokian Powerproof SUV to opony letnie UHP, zaprojektowane z myślą o mocnych SUV-ach. Priorytety nowych Nokian Powerproof SUV to spokój i bezpieczeństwo - nawet przy gwałtownym hamowaniu lub nagłej zmianie pasa ruchu. W ramach wzmocnienia pod kątem aut typu SUV, Nokian Powerproof SUV otrzymały technologię aramidowych ścian bocznych Nokian Tyres.

  • PRECYZJA I PRZEWIDYWALNOŚĆ PRZY PRĘDKOŚCIACH AUTOSTRADOWYCH
  • MAKSYMALNA STABILNOŚĆ I RADOŚĆ Z JAZDY
  • BARDZO MOCNE ARAMIDOWE ŚCIANY BOCZNE ZACHĘCAJĄ DO PRZYGÓD
Nokian Powerproof SUV

Bezpieczeństwo, precyzja i stabilność.

Zobacz video!

Technologia aramidowej ściany bocznej Nokian Tyres

Wyjątkowa wytrzymałość

Materiał gumowy ściany bocznej zawiera ekstremalnie trwałe odcinkowe włókna aramidowe. Ten materiał jest znany z branży samolotowej i zbrojeniowej. Włókna aramidowe użyte do budowy ściany bocznej opony Nokian Tyres  sprawiają że jest ona mocniejsza oraz bardziej odporna na uszkodzenia i przecięcia.

Obejrzyj video!

Stabilność i precyzja sterowania

Koncepcja podwójnej strefy bezpieczeństwa łączy dwie strefy o różnych cechach. Strefa mocy na barku zewnętrznym gwarantuje precyzję sterowania, a strefa bezpiecznej jazdy po mokrej nawierzchni poprawia bezpieczeństwo w deszczu.

Więcej informacji

Przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni

Funkcjonalne łańcuchy cząsteczek i polimerów tworzą gęstą, elastyczną strukturę przypominającą siateczkę, zapewniającą przyczepność przy jeździe z dużą prędkością.

Więcej informacji