Electric Fit™

Electric Fit™

ZATWIERDZONE DO STOSOWANIA DLA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

BEZKOMPROMISOWE TESTY BEZPIECZEŃSTWA ORAZ DOPASOWANIA DO UŻYTKU DLA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

ELECTRIC FIT™ TO POTWIERDZENIE ZGODNOŚCI ORAZ DOPASOWANIA OPON DO STOSOWANIA DLA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Electric Fit™ oznacza, że Twój samochód elektryczny jest wyposażony w opony które są zatwierdzone do stosowania dla samochodów elektrycznych. Symbol Electric Fit™ oznacza, że możesz być pewny bezpiecznego i trwałego działania opony w każdych warunkach.

WYSTARCZY WYBRAĆ ROZMIAR, A OPONA BĘDZIE PASOWAĆ!

Electric Fit™ nie jest rozwiązaniem uniwersalnym, ale sprawia, że znalezienie opon do pojazdów elektrycznych jest równie proste. Wszystkie nasze opony premium pasują zarówno do samochodów z silnikami spalinowymi, jak i do tych z silnikami elektrycznymi. Wystarczy wybrać rozmiar opony, a my zapewniamy ich właściwe dopasowanie oraz działanie!

ZAWSZE BEZPROBLEMOWE DOPASOWANIE BEZ WZGLĘDU NA TO JAKIM SAMOCHODEM JEŹDZISZ

ZAWSZE BEZPROBLEMOWE DOPASOWANIE BEZ WZGLĘDU NA TO JAKIM SAMOCHODEM JEŹDZISZ

Wszystkie opony Nokian Tyres® mogą być montowane zarówno w samochodach z silnikiem spalinowym, jak i elektrycznym, zapewniając bezpieczną podróż oraz osiągi niezależnie od układu napędowego samochodu. Możesz wybrać oponę, której naprawdę potrzebujesz - to Electric Fit™.

ZAWSZE BEZPIECZNIE NIEZALEŻNIE OD POGODY

ZAWSZE BEZPIECZNIE NIEZALEŻNIE OD POGODY

Wszystkie opony Nokian Tyres® zapewniają doskonałe osiągi niezależnie od pogody oraz warunków panujących na drodze. Niezależnie od tego czy są to zaśnieżone drogi, deszczowe autostrady czy też trudny górski teren, możesz wybrać oponę, której naprawdę potrzebujesz - to Electric Fit™.

PRZETESTOWANE POD KĄTEM ZGODNOŚCI Z NAJNOWSZĄ TECHNOLOGIĄ

PRZETESTOWANE POD KĄTEM ZGODNOŚCI Z NAJNOWSZĄ TECHNOLOGIĄ

Wszystkie opony Nokian Tyres® podlegają ciągłym testom dopasowania w rzeczywistych warunkach drogowych oraz na samochodach korzystających z najnowszej technologii. To ponad 10 lat testów opon do pojazdów elektrycznych sprawiło, że obecnie wszystkie nasze opony są dopasowane do stosowania dla pojazdów elektrycznych. Teraz możesz wybrać oponę której naprawdę potrzebujesz - Electric Fit™.

WYSOKA MASA WŁASNA POJAZDU

Zdecydowanie cięższe samochody elektryczne stawiają wyższe wymagania względem opon. Jest to szczególnie ważne w przypadku trudnych warunków oraz niespodziewanych sytuacji jakie można spotkać na drodze.

WYSOKI MOMENT OBROTOWY

Samochód elektryczny o wysokim momencie obrotowym przyspiesza zdecydowanie szybciej i dynamiczniej, wymagając od opon maksymalnej przyczepności. Pewne, niezawodne i łatwe kierowaniee nawet na granicy przyczepności jest kluczem do bezpieczeństwa.

MOC

Duża moc oraz moment stanowią test dla opon, ich konstrukcji oraz wytrzymałości przez cały okres eksploatacji. Stąd tak ważne jest dopasowanie do stosowania dla samochodów elektrycznych.

ZWIĘKSZ KOMFORT JAZDY SAMOCHODEM ELEKTRYCZNYM

Bezpieczeństwo stanowi podstawę pewnej oraz komfortowej podróży kazdym samochodem. To uczucie kiedy wiesz że to ty wskazujesz kierunek gdzie chcesz jechać, bez znaczenia na pogodę. Bezcenne.

Aby zwiększyć komfort jazdy oraz pewność, nieustannie wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które obniżają hałas toczenia opony i jej wytrzymałość na złych drogach. Bezpieczeństwo to także poprawa efektywności energetycznej poprzez zmniejszenie oporów toczenia oraz opracowywanie zrównoważonych materiałów i produkcji. Czy wiesz że budujemy pierwszą na świecie fabrykę opon o zerowej emisji CO2.

NAJWYŻSZY KOMFORT JAZDY ZIMĄ DZIĘKI OPONOM NOKIAN TYRES SILENTDRIVE®

Oprócz wysokiej jakości produktów premium, odpowiednich dla wszystkich układów napędowych pojazdów, wybrane opony zimowe Nokian Tyres, dopasowane do stosowania dla samochodów elektrycznych są wyposażone w technologię pochłaniania dźwięku Nokian Tyres SilentDrive®. Technologia ta dodatkowo wycisza hałas w kabinie, dopasowując się do ciszy samochodów elektrycznych.

PREZENTOWANE OPONY ZIMOWE Z TECHNOLOGIĄ NOKIAN TYRES SILENTDRIVE® SĄ ZGODNE DO STOSOWANIA DLA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH​

Nokian Tyres Snowproof 2 SUV (wybrane rozmiary)

ROZWÓJ ORAZ TESTOWANIE OPON DLA PIERWSZYCH SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Nokian Tyres może poszczycić się przełomowymi pracami badawczo-rozwojowymi mającymi na celu poprawę bezpieczeństwa jazdy w każdych warunkach i do wszystkich pojazdów. Od czasu wynalezienia pierwszej na Świecie opony zimowej w 1934 r., konieczne było podjęcie nowych kroków w celu rozwoju osiągów opon niezależnie od zmieniającego się układu napędowego pojazdu i testowania kompatybilności opon oraz płynnego i bezpiecznego działania z cięższymi pojazdami elektrycznymi o wysokim momencie obrotowym. To, co kiedyś było wizją przyszłości, teraz jest naszą codziennością Electric Fit™.

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA Z HISTORII POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH

  • 2012 Rekord Świata w najszybszej jeździe po lodzie (252,09 km/h (156,64 mph) samochodem elektrycznym), w tym samym roku Tesla zaprezentowała Model S.
  • 2014 Pierwsza na Świecie opona zimowa zaprojektowana specjalnie dla samochodów elektrycznych, będąca również pierwszą na Świecie oponą zimową z klasą energetyczną A w zakresie oporów toczenia.
  • 2020 Pierwsza na Świecie opona z kolcami zaprojektowana do samochodu elektrycznego

ELECTRIC FIT™

BEZKOMPROMISOWE TESTY CELEM ZAPEWNIENIA MAKSYMALNEGJ ZGODNOŚCI ORAZ DOPASOWANIA DLA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH. TWOJA PEWNOŚĆ W PODRÓŻY W KAŻDYCH WARUNKACH.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZEGO DEALERA