Wyszukiwarka opon SUV / CUV / pick-up

Wyszukiwarka opon SUV / CUV / pick-up

Odkryj najlepsze opony do swojego SUV-a

Z pomocą wyszukiwarki znajdziesz odpowiednie opony do auta SUV wg kategorii samochodu lub rozmiaru opon.

 

Znajdź opony najodpowiedniejsze dla Ciebie

Znajdź opony do swojego CUV / SUV / pick-upa

Nie masz pewności, jaki jest rozmiar opon w Twoim samochodzie? Należy to sprawdzić zanim zaczniesz się zastanawiać nad wyborem opon do swojego auta. Służy do tego wyszukiwarka opon Nokian Tyres, która ułatwi znalezienie opon w odpowiednim rozmiarze.

Wystarczy wybrać markę, model i rok produkcji samochodu z pól powyżej i kliknąć przycisk wyszukiwania. Jeżeli znasz rozmiar opon, możesz wprowadzić odpowiednie dane i wyszukać pełną listę dostępnych produktów zgodnych z kryteriami wyszukiwania.

Nokian Tyres posiada bazę danych niemal wszystkich modeli SUV, CUV i pick-up dostępnych na polskim rynku. Baza danych powiązana jest z naszą ofertą produktów dla dużych samochodów, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Wskazówka: Jeżeli Twój samochód ma mocny silnik, oprócz rozmiaru musisz również zwrócić uwagę na indeks prędkości opon. Jego wartość oznacza, z jaką prędkością można podróżować zachowując wszystkie właściwości opony.

Znajdź odpowiedni rozmiar opon do swojego auta SUV/CUV/pick-up z pomocą naszej wyszukiwarki i zapewnij sobie spokój i bezpieczeństwo w każdych warunkach.

Znajdź najbliższego sprzedawcę Nokian Tyres

Mamy rozbudowaną sieć zaufanych partnerów i dealerów w całej Polsce. Na stronie wyszukiwarki dealerów znajdziesz i wybierzesz tego, który Ci najbardziej odpowiada.