Search for suitable tyres

NOWE OPONY ZIMOWE NOKIAN WR SUV 4 - Nie daj się zimie

Nowe Nokian WR SUV 4 łączą znakomite osiągi na śniegu z precyzją i świetną przyczepnością na mokrej i pokrytej błotem pośniegowym nawierzchni. Dzięki rozwiązaniu Climate Grip Concept autorstwa Nokian Tyres nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny w niestabilnej zimowej aurze.

Obejrzyj video

Przewiń w dół

NOKIAN WR SUV 4

Śnieg może zacząć padać w najmniej spodziewanej chwili. Kłęby chmur są w stanie w kilka minut całkowicie przesłonić błękit nieba.

Warunki drogowe zmieniają się równie nagle i niespodziewanie w mieście, na autostradzie i na górskiej drodze. Nowe Nokian WR SUV 4 powstały z myślą o zimowych warunkach w Europie Środkowej, gdzie opony muszą radzić sobie z każdą możliwą pogodą. Znakomite właściwości jezdne w deszczu, na śniegu i błocie pośniegowym pozwalają cieszyć się jazdą nie bacząc na kaprysy przyrody.

Bądź przygotowany i nie daj się zimie.

NOKIAN WR SUV 4


Obejrzyj video

Maksimum sterowności w każdych możliwych warunkach zimowych

By uniknąć przykrych niespodzianek, charakterystyka zimowych opon Nokian WR SUV 4 została oparta na nowym rozwiązaniu Climate Grip Concept. Obejmuje ono wyjątkowy układ lameli, specjalną zimową mieszankę gumy oraz kierunkowy wzór bieżnika, zapewniając efektywną i płynną jazdę w każdych zimowych warunkach.

Znakomita sterowność na mokrej nawierzchni, śniegu i błocie pośniegowym

Maksymalna stabilność i komfort jazdy

Ekstremalna wytrzymałość

Przechytrz zimę dzięki nowym oponom Nokian WR SUV 4