Udoskonalona usługa Dealer Services
firmy Nokian Tyres

Niezbędnik firmy oponiarskiej

Zaloguj się

Nie korzystam jeszcze z nowej usługi — wróć do starych usług. Zapomniałeś hasła?

Często zadawane pytania (FAQ)

Udoskonalona usługa Dealer Services firmy Nokian Tyres łączy w jednym miejscu wszystkie stare usługi dostępne dla klientów B2B: Dealer Shop, Product Toolbox oraz Marketing Toolbox.

Ponadto obejmuje mnóstwo nowych funkcji:

  • nowy kanał uzyskania osobistej obsługi dostępny na każdym urządzeniu,
  • wyjątkowo szybki proces wyszukiwania i zamawiania w celu ułatwienia i przyspieszenia zamawiania opon,
  • cała historia zamówień klienta w jednym miejscu bez względu na użyty kanał zamawiania,
  • rzetelne i aktualne informacje na temat produktów i ich dostępności,
  • usługi i dodatkowe materiały dostępne w sześciu językach.

Jedna ze starszych usług dostępnych dla naszych klientów B2B może być Ci znana: Dealer Shop, Product Toolbox lub Marketing Toolbox. Różnica polega tym, że nowe usługi dają Ci łatwy dostęp do funkcjonalności starszych usług z jednego miejsca. Przykładowo, w trakcie szukania produktu możesz zamówić go lub uzyskać więcej informacji na jego temat w jednym widoku. To proste i łatwe rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić Twój czas. Skontaktuj się z przedstawicielem już dzisiaj, aby uzyskać dostęp do usługi!

Praktycznie każdy może złożyć taki wniosek, ale dostępne usługi mogą różnić się w zależności od używanego konta. Jeśli już jesteś klientem, skontaktuj się z przedstawicielem, aby uzyskać pełne prawa dostępu.

Jeśli już sprzedajesz produkty firmy Nokian Tyres, nowa usługa może znacznie ułatwić Ci życie: w jednym miejscu możesz łatwo i szybko znaleźć wszystkie niezbędne informacje.

Jeśli jeszcze nie sprzedajesz produktów Nokian Tyres, ale masz taki zamiar, usługa Dealer Services ułatwi Ci start, ponieważ uzyskasz dostęp do osobistej opieki i skonfigurujesz swoje konto.

Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem, aby uzyskać spersonalizowany dostęp, który jest podłączony do Twojego konta (Twoje ceny i dostępność).

mail facebook twitter youtube linkedin