Twoja wspaniała podróż

Życie to piękna droga, choć nie brak na niej kałuż i wybojów.

Naszym zadaniem i pasją jest wspierać Cię na tej drodze, zapewnić spokój oraz bezpieczeństwo na ostrych zakrętach i w ulewnym deszczu.

Przedstawiamy nasze nowoczesne opony letnie, które stanowią milowy krok w stronę jakości, bezpieczeństwa i równowagi w codziennym życiu.

Pewnie w ciasnych zakrętach

Nokian Powerproof

Radosna równowaga

Nowe opony letnie Nokian Powerproof znakomicie radzą sobie w każdych warunkach drogowych latem. Zapewniają wyjątkową stabilność i precyzyjne sterowanie przy nagłych zmianach pasa ruchu i ostrym hamowaniu. Nokian Powerproof gwarantują łatwość prowadzenia i najwyższą jakość jazdy, jak przystało na opony do samochodów osobowych wyższej klasy (kategoria UHP).

Koncepcja podwójnej strefy bezpieczeństwa gwarantuje równie precyzyjny i pewny kontakt z nawierzchnią opony Nokian Powerproof na autostradzie w deszczu i na zalanym słońcem bulwarze. Znakomitą sterowność opony z segmentu premium potwierdził w trakcie testów mistrz świata Formuły Mika Häkkinen. O wszechstronności i osiągach świadczy również znak jakości przyznany przez niezależny instytut badawczy TÜV SÜD.

Zobacz video Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

Pewnie w deszczowe dni

Nokian Wetproof

Gotowe do walki z aquaplaningiem

Nowe Nokian Wetproof to bezpieczne i niezawodne opony letnie do samochodów osobowych. Najważniejsze cechy opon – znakomite parametry hamowania na mokrej nawierzchni i niskie ryzyko aquaplaningu – gwarantują komfort jazdy w deszczowe dni.

Tajemnicą zrównoważonych właściwości na suchej i mokrej nawierzchni jest nowa koncepcja podwójnej strefy bezpieczeństwa. Wyjątkowa technologia gwarantuje spokój i bezpieczeństwo w każdych warunkach, jednocześnie zmniejszając opory toczenia i zużycie paliwa, by zadbać o środowisko naturalne. Potwierdzeniem najwyższej klasy Nokian Wetproof jest znak jakości TÜV. Wyróżnienie, przyznawane przez niezależny instytut badawczy TÜV SÜD, poświadcza najwyższą jakość i osiągi Nokian Wetproof w porównaniu z produktami konkurencji.

Zobacz video Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

Równowaga, spokój i bezpieczeństwo

W trakcie rozwoju nowych produktów Nokian Tyres koncentrujemy się na bezpieczeństwie. Wiemy, że letnie opony muszą być bezpieczne i niezawodne w okresie wiosennych przymrozków i jesiennej słoty - nie są więc wcale produktami na jedną porę roku.

Ciesząc się jazdą w słoneczny letni dzień łatwo zapomnieć o tym, że na tych samych oponach przyjdzie nam podróżować po śliskich, pokrytych mokrymi liśćmi drogach.

Ogromne doświadczenie Nokian Tyres z jazdą w różnych warunkach atmosferycznych jest gwarancją stabilnych osiągów nowej generacji opon letnich i zapewnia spokój i bezpieczeństwo od wiosny do jesieni.

Zobacz video

Nokian Powerproof

Szeroka gama produktów Nokian Powerproof składa sie z 51 rozmiarów opon w rozmiarach od 17 do 20 cali w indeksach prędkości W (270km/h) oraz Y (300 km/h). Nowości będą dostępne wiosną 2019.

Powerproof - karta produktu TUV SUD certificate

Nokian Wetproof

Nowa opona Nokian Wetproof oferowana jest w indeksach prędkości T (190 km/h), H (210 km/h), V (240 km/h) oraz W (270 km/h) w 46 rozmiarach od 14 do 20 cali.

Wetproof - karta produktu TUV SUD certificate

Dla mediów

Witamy w naszym banku materiałów! Znajdziesz tu zdjęcia i video obu naszych nowych produktów. Możesz je wykorzystać w dowolny sposób, pod warunkiem podania źródła.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej