Twoja wspaniała podróż

Życie to piękna droga, choć nie brak na niej kałuż i wybojów.

Naszym zadaniem i pasją jest wspierać Cię na tej drodze, zapewnić spokój oraz bezpieczeństwo na ostrych zakrętach i w ulewnym deszczu.

Przedstawiamy nasze nowoczesne opony zimowe, które stanowią milowy krok w stronę jakości, bezpieczeństwa i równowagi w codziennym życiu.

Zobacz video

ZAUFAJ I ZRELAKSUJ SIĘ

Raz na jakiś czas każdy z nas chce odłączyć się od coraz szybszej codzienności i znaleźć drogę do siebie. Dla niektórych oznacza to kontakt z naturą, inni potrzebują więcej czasu dla najbliższych. By uspokoić nieustanny bieg myśli wystarczy czasem po prostu pobyć trochę samemu, albo wyruszyć w nieznaną drogę i móc po prostu cieszyć się chwilą.

Opony to nie tylko niezbędny element pojazdu. Ich zadaniem jest ułatwić nam codzienne życie, zapewnić bezpieczne i spokojnie dotarcie do celu, pozwolić w pełni czerpać ze świata wokół nas. Musisz polegać na swoich oponach jadąc do pracy, odkrywając nowe miejsca i zwiedzając zakątki, w których czas się zatrzymał.

Nowe Nokian Powerproof SUV - precyzja prowadzenia i radość z jazdy

Nowe Nokian Powerproof SUV to opony letnie UHP, zaprojektowane z myślą o mocnych SUV-ach poruszających sie po szybkich autostradach Środkowej Europy. Priorytety nowych Nokian Powerproof SUV to spokój i bezpieczeństwo - nawet przy gwałtownym hamowaniu lub nagłej zmianie pasa ruchu. Technologia podwójnej strefy bezpieczeństwa sprawdzona w wielokrotnie nagradzanym modelu do aut osobowych jest gwarancją, że Nokian Powerproof SUV zachowają się równie precyzyjnie podczas kontaktu z mokrą nawierzchnią na autostradzie w deszczu czy na zalanym słońcem bulwarze.

Pewnie w ciasnych zakrętach

Logiczne reakcje i stabilność w połączeniu z przyczepnością na mokrej jezdni. W ramach wzmocnienia pod kątem aut typu SUV, Nokian Powerproof SUV otrzymały technologię aramidowych ścian bocznych Nokian Tyres. W ścianach bocznych opony znajdują się ekstremalnie mocne włókna aramidowe, dzięki którym opona jest odporniejsza na przebicie i przecięcie, które mogłyby oznaczać koniec jazdy.

Zobacz video

SKĄD CZERPIESZ SIŁĘ?

Żwir strzela spod kół, a asfalt na górskiej drodze rozgrzany jest niemal do czerwoności. W dole, nad turkusowym Morzem Śródziemnym, leży głośne i pełne świateł Monte Carlo, a nad nim SUV niestrudzenie wspina się po kolejnych serpentynach. Za kierownicą siedzi dwukrotny mistrz świata Formuły 1, Mika Häkkinen, który właśnie jedzie odpocząć od cywilizacji.

- Zdarza się, że chcę mieć czas tylko dla siebie. Poczucie, że zawsze mogą wyruszyć tam, gdzie chcę, jest dla mnie niezmiernie ważne - zdradza Häkkinen.

- Dlatego liczy się dla mnie stabilność, niezawodność i łatwość prowadzenia pojazdu. Nokian Powerproof SUV znakomicie łączą najwyższej klasy osiągi, ekstremalną wytrzymałość i radość z jazdy. Dają poczucie pewności, które przekłada się na bezpieczeństwo - podsumowuje Häkkinen.

Zobacz video

Nowe Nokian Wetproof SUV - Ekstremalne bezpieczeństwo na mokrej i suchej nawierzchni

Nowe Nokian Wetproof SUV to bezpieczne i niezawodne opony letnie do małych i średniej wielkości SUV-ów. Najważniejsze cechy opon to znakomite parametry hamowania na mokrej nawierzchni i niskie ryzyko aquaplaningu które gwarantują komfort jazdy w deszczowe dni. Nokian Wetproof SUV mają wyjątkową technologię stref bezpieczeństwa, opracowaną z myślą o zmiennych letnich warunkach.

Pewnie w deszczowe dni

Sekretem równie pewnej jazdy na suchej i mokrej nawierzchni jest technologia podwójnej strefy bezpieczeństwa. Strefa stabilności na barku zewnętrznym zapewnia pewnośc prowadzenia, a strefa bezpiecznej jazdy po mokrej nawierzchni na barku wewnętrznym zmniejsza ryzyko aquaplaningu.Klasa A przyczepności na mokrej nawierzchni stawia ją wśród najlepszych opon dostępnych na rynku. Większa wytrzymałość i lepsza ochrona w wymagających warunkach dzięki aramidowym ścianom bocznym.

Zobacz video

BEZPIECZEŃSTWO I ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

W trakcie rozwoju nowych produktów Nokian Tyres koncentrujemy się na bezpieczeństwie. Wiemy, że letnie opony muszą być bezpieczne i niezawodne w okresie wiosennych przymrozków i jesiennej słoty - nie są więc wcale produktami na jedną porę roku.

Ciesząc się jazdą w słoneczny letni dzień łatwo zapomnieć o tym, że na tych samych oponach przyjdzie nam podróżować po śliskich, pokrytych mokrymi liśćmi drogach.

Ogromne doświadczenie Nokian Tyres z jazdą w różnych warunkach atmosferycznych jest gwarancją stabilnych osiągów nowej generacji opon letnich i zapewnia spokój i bezpieczeństwo od wiosny do jesieni.

Zobacz video

Opona do samochodu osobowego

NOKIAN POWERPROOF - RADOSNA RÓWNOWAGA

Opony letnie Nokian Powerproof znakomicie sprawdzają się w każdych warunkach panujących latem w Europie Środkowej. Jazda jest wyjątkowo stabilna, reakcje pojazdu logiczne, a nagłe hamowanie lub zmiana pasa ruchu odbywa się pewnie i bez niespodzianek. Nowe, najwyższej klasy opony Nokian Powerproof to topowy model przeznaczony do samochodów osobowych - kategoria UHP.

"NAJBARDZIEJ ZRÓWNOWAŻONE OSIĄGI: opony Nokian wygrywają dzięki wszechstronności." Zasłużone zwycięstwo Nokian, dzięki kombinacji osiągów w testach na mokrej i suchej nawierzchni." Zwycięzca testu / Auto Express 7/2019

KLIKNIJ TUTAJ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

Opona do samochodu osobowego

NOKIAN WETPROOF- GOTOWE DO WALKI Z AQUAPLANINGIEM

Zwycięzca wielu testów - Nokian Wetproof - to bezpieczne i niezawodne opony letnie do samochodów osobowych. Zapewniają najlepsze możliwe połączenie osiągów na suchej i mokrej nawierzchni, a co za tym idzie bezpieczną i pewną jazdę w każdych warunkach. Niższe opory toczenia oznaczają niższe zużycie paliwa, dzięki czemu opony są przyjazne dla środowiska.

"Wysoki poziom bezpieczeństwa i przyczepność na mokrej nawierzchni. Najlepsze z testowanych opon hamowanie na mokrej jezdni. Niezawodne i sterowne również na suchej nawierzchni." Zwycięzca testu /Auto Motor und Sport 7/2019

KLIKNIJ TUTAJ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

Nokian Powerproof SUV

Nokian Powerproof SUV oferowane są w 29 rozmiarach od 17 do 21 cali, z indeksem prędkości V (240km/h), W (270 km/h) oraz Y (300 km/h). Nowe produkty będą dostępne na wiosnę 2020 roku.

Nokian Powerproof SUV

Nokian Wetproof SUV

Nokian Wetproof SUV dostępne są z indeksem prędkości H (210 km/h), V (240 km/h) oraz W (270 km/h), w 29 rozmiarach od 16 do 19 cali. Nowe produkty będą dostępne na wiosnę 2020 roku.

Nokian Wetproof SUV

Dla mediów

Witamy w naszym banku materiałów! Znajdziesz tu zdjęcia i video obu naszych nowych produktów. Możesz je wykorzystać w dowolny sposób, pod warunkiem podania źródła.

Banku materiałów