Nokian Hakkapeliitta LT3 - Spokój i bezpieczeństwo pracy zimą

Nokian HakkaPELIITTA LT3

Spokój i bezpieczeństwo pracy zimą

Opony zimowe premium do pick-upów oraz ciężkich samochodów 4x4

Nowe opony zimowe Nokian Hakkapeliitta LT3 łączą znakomitą przyczepność i stabilność z mocną budową, gwarantując tysiące kilometrów bezproblemowej jazdy. Zaprojektowane z myślą o wymagających zimowych warunkach, nowe Nokian Hakkapeliitta LT3 są niezawodne na śniegu i lodzie.

  • BEZPIECZEŃSTWO I NIEZAWODNOŚĆ W EKSTREMALNYCH ZIMOWYCH WARUNKACH
  • PIERWSZE NA ŚWIECIE KOLCE ZE STALI NIERDZEWNEJ NIE KORODUJĄ W KONTAKCIE Z SOLĄ DROGOWĄ
  • SIŁA I STABILNOŚĆ W TRANSPORCIE CIĘŻKICH ŁADUNKÓW
Oficjalnie zatwierdzone do użytku w zimie
Oficjalnie zatwierdzone do użytku w zimie
Nokian Hakkapeliitta LT3
Nokian Hakkapeliitta LT3
4.4
18

Opinie użytkowników

Ocenione 4.4 kryteria 18 oceny użytkowników

Rozmiary opon

LT225/75R16 115/112Q Studded

maksymalna nośność 1215 kg, do 160 km/h

Pokaż dealerów

LT235/85R16 120/116Q Studded

maksymalna nośność 1400 kg, do 160 km/h

Pokaż dealerów

LT245/75R16 120/116Q Studded

maksymalna nośność 1400 kg, do 160 km/h

Pokaż dealerów

LT265/75R16 119/116Q Studded

maksymalna nośność 1360 kg, do 160 km/h

Pokaż dealerów

Kup opony Nokian Tyres i odbierz higieniczny breloczek do kluczy

Kup komplet opon zimowych Nokian Tyres (w rozmiarze 16" lub większym) i odbierz wielofunkcyjny breloczek, który sprawdzi się w każdej sytuacji.*

 

*Promocja dotyczy wybranych sklepów

Kampania trwa od 1 października do 15 grudnia, albo do wyczerpania zapasów.

ZNAKOMITA PRZYCZEPNOŚĆ I STABILNOŚĆ ZIMĄ

Designed for demanding winter use, the new Nokian Hakkapeliitta LT3 is reliable and safe on icy roads and snow-covered worksites alike.

TECHNOLOGIA ARAMIDOWEJ ŚCIANY BOCZNEJ NOKIAN TYRES

Wyjątkowa wytrzymałość

Materiał gumowy ściany bocznej zawiera ekstremalnie trwałe odcinkowe włókna aramidowe. Ten materiał jest znany z branży samolotowej i zbrojeniowej. Włókna aramidowe użyte do budowy ściany bocznej opony Nokian Tyres  sprawiają że jest ona mocniejsza oraz bardziej odporna na uszkodzenia i przecięcia.

Agresywny wzór bieżnika

Lepsza trakcja i mniejsze ryzyko poślizgu na błocie pośniegowym

Nokian Hakkapeliitta LT3 powstały z myślą o bezpieczeństwie i niezawodności w ekstremalnych zimowych warunkach. Dla ciężkich pojazdów trakcja ma ogromne znaczenie. Nowy, agresywny wzór bieżnika Nokian Hakkapeliitta LT3 skutecznie usuwa śnieg i błoto pośniegowe spomiędzy opony i jezdni. Design środkowych klocków poprawia stabilność i sterowność, a precyzyjnie zaprojektowane lamele gwarantują znakomitą trakcję i przyczepność w zakrętach.

Kolce Arctic Stud

Maksimum bezpieczeństwa zimą

Nokian Hakkapeliitta LT3, przeznaczone dla aut 4X4 i pickup-ów, idealnie sprawdzają się przy odśnieżaniu dróg lub ciągnięciu przyczepy po zaśnieżonej jezdni. Nowe kolce Arctic Stud Nokian Tyres to przyczepność, wytrzymałość i bezpieczeństwo zimą. Nowe, wykonane ze stali nierdzewnej kolce są funkcjonalne i nadają oponie stylowego wyglądu.

Mieszanka Arctic Grip

Mocna budowa oznacza większy przebieg

Nokian Hakkapeliitta LT3 mają wzmocnioną konstrukcję LT, która aktywnie reaguje na duży nacisk na koło, zapewniając precyzję i bezpieczeństwo. Mieszanka, z której wykonany jest bieżnik, jest wyjątkowa odporna na przecięcie i przebicie. Opracowana specjalnie z myślą o samochodach użytkowych mieszanka Arctic Grip gwarantuje duży przebieg oraz odporność na przebicie i przecięcie.

PEŁNIA ZADOWOLENIA Z OPON NOKIAN TYRES

Dzięki uprzejmości wszystkich dealerów Nokian Tyres biorących udział w tym specjalnym programie: Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie są Państwo zadowoleni z nowego kompletu opon Nokian Tyres, mogą je Państwo wymienić na nowy zupełnie za darmo.

DODATKOWA GWARANCJA NOKIAN TYRES

Dodatkowa gwarancja oznacza bezpieczeństwo i radość z jazdy w każdych warunkach. Dodatkowa gwarancja na wybrane opony to bezpłatny bonus dla klientów, który pozwoli kontynuować podróż pomimo nagłych wypadków.

W ramach programu dodatkowej dwuletniej gwarancji klient bezpłatnie otrzyma od dealera biorącego udział w programie nową, odpowiadającą uszkodzonej oponę w przypadku gdy oryginalna opona klienta ulegnie przypadkowemu uszkodzeniu.

95 % użytkowników poleca nasze produkty

Racjonalni klienci wymagają dużo od zakupionych produktów. Wrażenia z osobistego użytkowania produktu tworzą silne poczucie, czy zakup był dobry.

Oceń swoje opony!

Napisz swoją własną ocenę Sprawdź recenzje oceny produktow

Liczba opinii o produktach
16506
4.5
Nokian Hakkapeliitta R2