Menu

Nokian
Weatherproof

Pełnia zadowolenia
Samochody elektryczne
75%

38 / 51 użytkownicy polecają ten produkt

 • Wszystkie
 • 5 (0)
 • 4 (0)
 • 3 (0)
 • 2 (0)
 • 1 (0)

skuteczne

★★★★★ 5/5
Pioory
2 lata temu
Prawie pod każdym względem rewelacja! Nie zawiodła mnie ich skuteczność nawet podczas bardzo gwałtownego hamowania przy prędkości ~90km/h do zera - jednakże przednie opony okupiły to przytarciem i "spaleniem" gumy. Praktycznie nadają się do wymiany...ale to nic: żyję! :D
Tak, Polecam ten produkt

Czy ta recenzja była dla ciebie pomocna?

  Odczuwalny komfort w każdych warunkach

  ★★★★★ 5/5
  HondaInsight
  2 lata temu
  Pomysł zakupu opon całorocznych był wymuszony z powodu braku miejsca na magazynowanie letniego kompletu i był lekko sceptyczny. Po przejechaniu 4 tys km nie żałuję ani trochę. Nie obawiam się zimowego okresu ale miałem wątpliwości co do letnio-jesiennego czasu. Teraz wiem że bezpodstawnie. Te opony są niezwykle ciche. 4 tys.km to nie wiele ale w lecie nie zauważyłem nadmiernego zużycia. Doskonała przyczepność i zużycie paliwa w porównaniu z poprzednimi ,również premium oponami, mniejsze. Wydaje się jak by były stworzone do deszczowej pogody ( w sumie są). Jeżdżę z rodziną (bez teściowej) i poczucie komfortu oraz bezpieczeństwo w tym przypadku są dla mnie istotne.
  Tak, Polecam ten produkt

  Czy ta recenzja była dla ciebie pomocna?

   Cicha opona całoroczna godna polecenia

   ★★★★★ 5/5
   mak323f
   19 miesiące temu
   Opony użytkuję od kwietnia. Jazda głównie w terenie zabudowanym więc bez ekstremalnych warunków drogowych (nie licząc wszechobecnych dziur w nawierzchni) a pokonywania dystans roczny to mało imponujące +- 10k km. W okresie letnim spoko (ich pierwsze lato). Trzymają dobrze, ładnie odprowadzają wodę i są ciche. Przy normalnych prędkościach dozwolonych prawem nie ma się czego czepiać. Zimą sprawują się dobrze, z tym że aura dopisuje i warunki jak na tę porę roku są bardzo dobre. Trochę kopnego śniegu, lekko oblodzona nawierzchnia czy błoto pośniegowe - opony dają radę. Ciekawe czy właściwości opony pozostaną przy dłuższym użytkowaniu. Podsumowując: przy niedużych rocznych przebiegach i jeździe głównie "po mieście" opona godna polecenia.
   Tak, Polecam ten produkt

   Czy ta recenzja była dla ciebie pomocna?

    Najlepsza opona całosezonowa

    ★★★★★ 5/5
    tamerlan80
    19 miesiące temu
    Tak się złożyło, że na wiosnę kupiłem auto (Octavia 3) na oryginalnych alufelgach i zimówkach. Już wcześniej kusił mnie zakup opon całosezonowych, teraz postanowiłem wprowadzić go w życie. Na podstawie testów i opinii użytkowników wybrałem Nokiany. W poprzednim samochodzie miałem 8 lat letnie Nokiany H i byłem bardzo zadowolony. Wybrałem model Weatherproof 205/55 R16 94 V XL. Jako że jest to samochód rodzinny zdecydowałem się na wersję wzmacnianą. Do tej pory przejechałem przez 10 miesięcy około 12 tysięcy kilometrów. W praktycznie każdych warunkach. Na autostradzie auto jedzie jak przyklejone, w deszczu przyczepność rewelacyjna. Hałas nie przeszkadza, chociaż dużo zależy od asfaltu. Na dłuższe wyjazdy dobijam więcej powietrza - 2,5 bara wobec 2,2 bara nominalnie. Wtedy opory toczenia są jeszcze mniejsze a wynik zużycia paliwa wywołuje uśmiech na twarzy. W zimie na śniegu nie czuć różnicy w porównaniu ze zwykłą zimówką. Wpływa na to głównie kształt bieżnika który dobrze wgryza się w śnieg. Weatherproof + ASR i żaden podjazd nie jest straszny. Podsumowując to chyba już nigdy nie wrócę do dwóch kompletów opon. Jeżeli całosezonowe wytrzymają mi minimum 4 - 5 lat to będę bardzo zadowolony i kupię kolejny komplet.
    Tak, Polecam ten produkt

    Czy ta recenzja była dla ciebie pomocna?

     Bardzo dobra opona

     ★★★★★ 5/5
     FSz
     7 miesiące temu
     Jeździmy już 4 sezon na tych oponach ( SUV). Super. Jest duża różnica w porównaniu w drugim samochodem (też SUV, ale nie NOKIAN) Cicha, przyczepna, lepsze hamowanie, lepsze ruszanie na śliskiej naw. Korzyść z całosezonowej - po pierwsze NOKIAN, dalej 4 razy przekładka, 3 razy przechowywanie plus komplet letnich. Każdy może policzyć. Zużycie - i tak w okresie 5 - 6 lat wymieniamy opony ze względu na wiek niekoniecznie przebieg
     Tak, Polecam ten produkt

     Czy ta recenzja była dla ciebie pomocna?

      Tak, Polecam ten produkt
      Nie, Nie polecam tego produktu

      Czy ta recenzja była dla ciebie pomocna?

      1. Nokian Tyres
      2. Ładowanie zawartości