Menu

Nokian
zLine SUV

Aramid Satisfaction
Pełnia zadowolenia
Samochody elektryczne
100%

5 / 5 użytkownicy polecają ten produkt

Bardzo dobre osiągi i efektywność

Opona sportowa Nokian zLine SUV dla mocnych SUV-ów z bokami opony wykonanymi w technologii włókien aramidowych w celu zapewnienia ekstremalnej wytrzymałości.

Nokian zLine SUV

Polecamy te opony również dla pojazdów elektrycznych i hybrydowych!

Dowiedz się więcej

Nokian zLine SUV - Tough Cool Performer

Obejrzyj wideo!

Technologia aramidowej ściany bocznej Nokian Tyres

Wyjątkowa wytrzymałość

Materiał gumowy ściany bocznej zawiera ekstremalnie trwałe odcinkowe włókna aramidowe. Ten materiał jest znany z branży samolotowej i zbrojeniowej. Włókna aramidowe użyte do budowy ściany bocznej opony Nokian Tyres  sprawiają że jest ona mocniejsza oraz bardziej odporna na uszkodzenia i przecięcia.

Obejrzyj video!

Bezpieczeństwo na nawierzchni mokrej

Agresywne rowki nożowe w środkowych żebrach wyłapują wodę i odprowadzają ja do rowków wzdłużnych.

Więcej informacji

Skuteczne zapobieganie zjawisku aquaplaningu

Rurkowe rowki w kształcie strzałki w strefie barków odprowadzają wodę, która była pomiędzy oponą a nawierzchnią drogi, przyspieszają odpływ wody z rowków głównych do rowków poprzecznych i w ten sposób maksymalizują przyczepność.

Więcej informacji

Więcej technicznych

Wyjątkowa wytrzymałość Technologia aramidowej ściany bocznej Nokian Tyres Więcej informacji
Czyszczenie z użyciem oleju Przy produkcji opon odstąpiliśmy od używania olejów trujących i rakotwórczych. Więcej informacji
Komfort i bezpieczeństwo Wskaźnik zużycia bieżnika (DSI) i ryzyka wystąpienia aquaplaningu Więcej informacji
Specjalny bark Bark zaprojektowany dla potrzeb utrzymania precyzyjnego toru jazdy, gdzie w zakrętach wraz ze ściętymi brzegami rowków poprawia stabilność. Więcej informacji
Mieszanka Line z krzemionką koralową Precyzyjne prowadzenie, lepsza przyczepność do nawierzchni mokrej, większa odporność na zużycie. Więcej informacji

Pełnia zadowolenia z opon Nokian Tyres

Dzięki uprzejmości wszystkich dealerów Nokian Tyres biorących udział w tym specjalnym programie: Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie są Państwo zadowoleni z nowego kompletu opon Nokian Tyres, mogą je Państwo wymienić na nowy zupełnie za darmo.
Pełnia zadowolenia z opon Nokian Tyres

Nokian Tyres Aramid Satisfaction

Dzięki uprzejmości wszystkich dealerów Nokian Tyres biorących udział w tym specjalnym programie: Wyjątkowy Program Ochrony Nokian Tyres Aramid Satisfaction obejmuje przypadkowe uszkodzenia ściany bocznej opony i zapewnia bezpłatną wymianę uszkodzonej opony u dowolnego sprzedawcy ogumienia Nokian Tyres biorącego udział w programie.
Nokian Tyres Aramid Satisfaction

Nagrody i recenzje prasowe

Zwycięzca testu "HIGHLY RECOMMENDABLE"

OFF ROAD 4/2015

Germany

Nokian zLine SUV 255/55 R18

Opony Nokian osiągnęły najlepsze oceny, jeśli chodzi o właściwości hamowania i sterowność na suchej i mokrej nawierzchni.

Zwycięzca testu

Auto, Motor und Sport 8/2015

China

Nokian zLine SUV 255/55R18

Doskonałe osiągi całkowite. Najlepsze wyniki w testach hamowania i prowadzenia na mokrych nawierzchniach. W czołówce również w testach na suchej nawierzchni ze względu na precyzję kontroli i bezpieczeństwo jazdy.

Zdjęcia Nokian zLine SUV

Wyświetl galeria zdjęć