Menu
Menu

Dla mediów

Ekspert w ekstremalnych warunkach i prekursor bezpieczeństwa

Informacje, teksty i zdjęcia na temat działalności producenta opon z najbardziej na północ wysuniętą siedzibą.

Materiały i publikacje

Poniższa strona zawiera najważniejsze i najaktualniejsze pliki, loga firmowe, zdjęcia produktów oraz broszury i ulotki, szablony reklam prasowych, materiały video oraz materiały techniczne. Zdjęcia mogą być użyte w materiałach prasowych, artykułach etc. pod warunkiem wskazania źródła. W celu użycia zdjęć oraz wszelkich materiałów zawartych na poniższej stronie do celów takich jak np: marketing, reklama, niezbędne jest uzyskanie indywidualnej zgody Nokian Tyres (dział komunikacji prasowej) na ich każdorazowe użycie.

Materiały prasowe
Zaloguj się do banku materiałów prasowych
Tak uzyskasz dostęp do banku materiałów

SUKCESY W TESTACH

Szeroka gama produktowa którą oferujemy jest przeznaczona dla róznych krajów oraz warunków atmosferycznych. Od wielu już lat osiągamy sukcesy w testach przeprowadzanych przez czasopismach motoryzacyjnych na całym świecie, dlatego możesz polegać na naszych oponach w każdych warunkach pogodowych. Tutaj znajdziesz porównanie wyników testów dla opon letnich oraz zimowych w których braliśmy udział.

Historia

Korzenie firmy, która jest najdalej na północ wysuniętym producentem opon, sięgają ponad stu lat wstecz. Dziś korzystamy z wielu dziesięcioleci doświadczeń wdrażając kolejne innowacje, które zapewnią bezpieczeństwo milionom użytkowników dróg. Nasza historia jest długa, ale jeszcze więcej przed nami.

NASZE ŚWIATOWE OSIĄGNIĘCIA

Podstawowym zadaniem jest przeprowadzenie testów w warunkach ekstremalnych, a to wymaga unikalnych umiejętności. Musimy próbować nowych rzeczy i testować nasze możliwości. Tylko w ten sposób będziemy w stanie tworzyć bezpieczniejsze i wytrzymalsze opony w przyszłości.

Dla prasy

Marketing oraz komunikacja

Odpowiadamy na pytania ze strony mediów dotyczące działalności spółki Nokian Tyres oraz handlu międzynarodowego. Można się z nami skontaktować mailem pod adresem media@nokiantyres.com lub imie.nazwisko@nokiantyres.com.

Mogą Państwo również zajrzeć do naszej sekcji informacji dla mediów, gdzie dostępne są najnowsze publikacje, notatki prasowe itp.

Marketing i prasa

Zuzana Seidl
Marketing and communications manager
Tel. +420 222 507 815
E-mail
Zuzana.Seidl@nokiantyres.com

Media ogólne, media motoryzacyjne

Zuzana Seidl
Marketing and communications manager
Tel. +420 222 507 815
E-mail
Zuzana.Seidl@nokiantyres.com