Dla mediów

Dla mediów

Ekspert w ekstremalnych warunkach i prekursor bezpieczeństwa

Informacje, teksty i zdjęcia na temat działalności producenta opon z najbardziej na północ wysuniętą siedzibą.

Materiały i publikacje

Poniższa strona zawiera najważniejsze i najaktualniejsze pliki, loga firmowe, zdjęcia produktów oraz broszury i ulotki, szablony reklam prasowych, materiały video oraz materiały techniczne. Zdjęcia mogą być użyte w materiałach prasowych, artykułach etc. pod warunkiem wskazania źródła. W celu użycia zdjęć oraz wszelkich materiałów zawartych na poniższej stronie do celów takich jak np: marketing, reklama, niezbędne jest uzyskanie indywidualnej zgody Nokian Tyres (dział komunikacji prasowej) na ich każdorazowe użycie.

Materiały prasowe
Zaloguj się do banku materiałów prasowych
Tak uzyskasz dostęp do banku materiałów

SUKCESY W TESTACH

SUKCESY W TESTACH

Szeroka gama produktowa którą oferujemy jest przeznaczona dla róznych krajów oraz warunków atmosferycznych. Od wielu już lat osiągamy sukcesy w testach przeprowadzanych przez czasopismach motoryzacyjnych na całym świecie, dlatego możesz polegać na naszych oponach w każdych warunkach pogodowych. Tutaj znajdziesz porównanie wyników testów dla opon letnich oraz zimowych w których braliśmy udział.

Historia

Historia

Korzenie firmy, która jest najdalej na północ wysuniętym producentem opon, sięgają ponad stu lat wstecz. Dziś korzystamy z wielu dziesięcioleci doświadczeń wdrażając kolejne innowacje, które zapewnią bezpieczeństwo milionom użytkowników dróg. Nasza historia jest długa, ale jeszcze więcej przed nami.

NASZE ŚWIATOWE OSIĄGNIĘCIA

NASZE ŚWIATOWE OSIĄGNIĘCIA

Podstawowym zadaniem jest przeprowadzenie testów w warunkach ekstremalnych, a to wymaga unikalnych umiejętności. Musimy próbować nowych rzeczy i testować nasze możliwości. Tylko w ten sposób będziemy w stanie tworzyć bezpieczniejsze i wytrzymalsze opony w przyszłości.

Dla prasy

Marketing oraz komunikacja

Odpowiadamy na pytania ze strony mediów dotyczące działalności spółki Nokian Tyres oraz handlu międzynarodowego. Można się z nami skontaktować mailem pod adresem [email protected] lub [email protected].

Mogą Państwo również zajrzeć do naszej sekcji informacji dla mediów, gdzie dostępne są najnowsze publikacje, notatki prasowe itp.

Marketing i prasa

Zuzana Seidl
Marketing and communications manager
Tel. +420 222 507 815
E-mail
Zuzana.Seidl@nokiantyres.com

Media ogólne, media motoryzacyjne

Zuzana Seidl
Marketing and communications manager
Tel. +420 222 507 815
E-mail
Zuzana.Seidl@nokiantyres.com