KUP ZIMOWE OPONY NOKIAN TYRES

KUP ZIMOWE OPONY NOKIAN TYRES

I WYGRAJ TOYOTĘ C-HR I WIELE INNYCH NAGRÓD

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Z przyjemnością informujemy, że zwycięzcą zimowego konkursu Nokian Tyres oraz nowej Toyoty C-HR jest Agnieszka Kunicka. Jej odpowiedź na pytanie konkursowe była najbardziej oryginalna i kreatywna. Zobacz zwycięską odpowiedź Agnieszki:

" Mój zimowy wyjazd na oponach Nokian będzie prosty jak trajektoria spadającej kromki chleba (zawsze masełkiem do dołu). Zabiorę ze sobą przyjaciół, takich jeszcze ze studiów gdzie na piętrowych łóżkach akademików jadło się pszenne bułki z glutenem i snuło o przygodach na krańcach świata, z którymi rozdzieliło mnie setki kilometrów i łączy kilka komunikatorów, z głowami w chmurach ale mocno przy ziemi dzięki Nokian, jak w naszym wideo https://youtu.be/cjbCnH-vT_w "

Laureatami drugiej nagrody - lekcji bezpiecznej jazdy na Torze Modlin - zostali:

Grzegorz Wichrzycki

Bartosz Węgrzyn

Jacek Jasiurski

Piotr Stawny

Tomasz Grygoruk

Patrycja Bińkowska

Piotr Łapiński

Joanna Lewicka

Tomasz Kapler

Marzena Podgórska

Robert Witecki

Mariusz Drabik

Arkadiusz Kowalski

Konrad Wadowski

Wiktoria Merchel

 

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom. Ciesz się podróżą na naszych oponach zimowych i do zobaczenia na drodze!

 

 

Regulamin

Często zadawane pytania (FAQ)

Niniejsze FAQ mają charakter wyłącznie informacyjny. Więcej szczegółów zawartych jest w oficjalnych warunkach konkursu dostępnych TUTAJ

Jak mogę wziąć udział w konkursie?

Każdy osoba, która kupi komplet opon zimowych (4szt.) może wziąć udział w konkursie. Aby wygrać, należy zarejestrować swój dokument zakupu na www.nokiantyres.pl/konkurs-zima2020 i odpowiedzieć na pytanie konkursowe na stronie internetowej.
Pytanie konkursowe brzmi: Jak wyobrażasz sobie najlepszy zimowy wyjazd na oponach Nokian Tyres?
Konkurs trwa w dniach 20.09. – 30.11.2020

Jak to dokładnie działa? Co zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy wypełnić formularz, odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe i zarejestrować swój dokument zakupu na opony Nokian Tyres na naszej stronie internetowej. Konkurs zostanie zamknięty 30 listopada, a niezależne jury wybierze najlepszą odpowiedź, przy czym podstawowym kryterium będzie kreatywność i stopień nawiązania do marki Nokian Tyres. Zwycięzca zostanie natychmiast poinformowany oraz ogłoszony na naszej stronie internetowej