FacebookInstagramLinkedInPinicon-playscroll-downsearchTwitterWhatsappYouTube
Menu
Menu

Technologia poduszki powietrznej Air Claw


Technologia Air Claw to połączenie stalowych kolców z amortyzatorami powietrznymi w kształcie kropel znajdującymi się na frontowych krawędziach klocków bieżnika. Połączenie kolców z amortyzatorami to lepsze właściwości przyczepne, dłuższa trwałość kolców, niższy poziom hałasu generowany przez opony i jazdę, która nie uszkadza okładziny jezdni.

Dzięki mającej największy wpływ na komfort jazdy technologii amortyzacji powietrznej opony w mniejszym stopniu uszkadzają okładzinę jezdni i generują mniejszy hałas, a trwałość kolców jest większa.  Zastosowaną technologię można porównać do amortyzacji stosowanej w profesjonalnym obuwiu do biegania: poduszki powietrzne na bieżniku opony tłumią uderzenia kolców w nawierzchnię i redukują także wibracje kolców podczas kontaktu z jezdnią. 

Szeroki, wielokrawędziowy i stabilny kolec wzmacnia przyczepność podłużną opony podczas przyspieszania lub hamowania. Szeroki, dolny kołnierz jest podporą dla kolca także w płaszczyźnie bocznej, umożliwiając tym samym lepszą przyczepność poprzeczną. 

Innowacyjny Eco Stud System,czyli system poduszek powietrznych,  gwarantuje komfort jazdy i jej bezpieczeństwo. Poduszki wzmacniają pracę kolców i jednocześnie tłumią uderzenia kolców w nawierzchnię.

Wróć do poprzedniej strony