Twoja bezpieczna podróż

Znajdź opony najodpowiedniejsze dla Ciebie

JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Obejrzyj nasze materiały z poradami w zakresie wyboru i eksploatacji opon.

NOWE CENTRUM TESTOWE W HISZPANII JUŻ DZIAŁA

Nasze nowe, najwyższej klasy centrum testowe w Hiszpanii umożliwia całoroczne testy opon, które dopiero staną się legendarne. Różne tory do testów na suchej i mokrej jezdni oraz owalny tor do szybkiej jazdy pozwalają nam przygotować się na każde warunki i dać kierowcom niczym niezmąconą radość z jazdy.

GWARANCJA DLA KLIENTÓW

  • DWA LATA OCHRONY na wybrane opony – wymiana opony w razie przebicia.

  • 14 DNI NA WYMIANĘ  jeśli nowe opony nie spełnią Twoich wymagań.

95% użytkowników poleca nasze opony

W 1934 roku opracowaliśmy pierwsze na świecie zimowe opony. Wysiłek kilku pokoleń naszych pracowników w połączeniu z opiniami skandynawskich kierowców pozwalają nam dziś produkować najbezpieczniejsze opony zimowe. Przeczytaj opinie użytkowników naszych produktów, albo napisz swoją własną.

Nasze opony letnie są nieodłączną częścią twoich letnich podróży.

Możesz śmiało cieszyć się każdym słonecznym dniem i bez obaw stawiać czoła ulewnym deszczom, wiedząc że nasze opony zostały zaprojektowane z myślą o trwałości i bezpieczeństwie, czego odzwierciedleniem jest najwyższa jakość poparta wieloma badaniami oraz testami.

 

Wybierz swoje opony letnie

HISTORIA ZIMOWYCH OPON

Nokian Tyres wynalazł opony zimowe w 1934 roku. Dzięki licznym testom i ciągłym innowacjom, nowoczesne opony zimowe Nokian Tyres są zaawansowanymi produktami, zapewniającymi bezpieczeństwo w codziennej eksploatacji.

Zasubskrybuj nasz newsletter

Co należy wziąć pod uwagę podczas wybierania opon? Dlaczego i jak opony są konserwowane? Zasubskrybuj nasz newsletter i uzyskaj więcej informacji na temat opon!

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZEGO SPRZEDAWCĘ NOKIAN TYRES

 

ZNALEŹĆ SPRZEDAWCĘ